Veracomp ve svém portfoliu vítá Kemp

Co tato změna přináší jeho partnerům?

Veracomp, jakožto férový distributor s přidanou hodnotou, pracuje na kontinuálním rozšiřování svého produktového portfolia, které v současnosti pokrývají produkty převážně z oblasti síťové bezpečnosti, infrastruktury a open source software. Produktové portfolio nově posiluje Kemp, který je v celosvětovém měřítku nejoblíbenějším virtuálním load balancerem s více než 100 tisíci instalacemi ve 138 zemích.

Kemp poskytuje svým zákazníkům vysokou míru bezpečí a maximální dostupnost aplikací. Mezi přínosy řešení patří jeho snadná implementace, flexibilní systém licencování a v neposlední řadě také technická podpora na té nejvyšší možné úrovni. Tyto důvody vedou k tomu, že řešení od společnosti Kemp důvěřují i velké nadnárodní společnosti v čele s NASA, Amazonem a UPS.

„Jsem moc rád, že se nyní naše dlouholetá spolupráce s Flowmonem posouvá do své další úrovně, a my do našeho portfolia produktů můžeme přivítat i Kemp. Nově tedy budeme našim partnerům poskytovat i celosvětově úspěšné a široce využívané řešení, které poskytuje ideální nástroje, zvyšující komfort koncových uživatelů při využívání oblíbených aplikací,“ říká Petr Janda, CEO ve společnosti Veracomp.

„Jsme velmi rádi, že náš dlouholetý partner Veracomp zařadil do svého portfolia na českém i slovenském trhu produkty z portfolia Kemp. Podpora lokálního distributora je výhrou především pro partnery a zákazníky, kteří tak budou mít snadnější cestu k zajištění dostupnosti a funkčnosti jejich klíčových systémů,“ uvedl Jiří Mazal, Sales Director pro CZ a SK region ve Flowmon Networks / Kemp.

Partneři Veracompu se v průběhu měsíce dubna mohou těšit na kick-off webinář, na kterém dojde k oficiálnímu představení nového přírůstku do produktového portfolia.

X