Řešení od Tenable jako doporučovaná náhrada za QRadar

S ohledem na aktuální situaci na trhu cloud služeb se IBM v letošním roce rozhodla ukončit vývoj svého stávajícího nástroje QRadar Vulnerability Management (QVM). Naštěstí pro všechny uživatele existuje na trhu již několik velmi kvalitních alternativ. Sama IBM se v tomto ohledu rozhodla doporučovat svým zákazníkům řešení od společnosti Tenable.

Tenable patří mezi přední dodavatele řešení pro odhalování kybernetických zranitelností a jeho nástroje patří mezi ty nejvyužívanější. Aktuálně jsou produkty Tenable pro monitorování zranitelností a snižování digitálních rizik využívány ve více než 24 000 organizacích po celém světě. Řešení od společnosti Tenable zahrnují od jednorázových skenů Nessus Professional, přes pokročilá řešení pro zjišťování zranitelností např. v cloudu, až po vysoce specializované nástroje pro zjišťování zranitelností v OT/SCADA prostředí. 

Veracomp je distributorem Tenable řešení pro Českou i Slovenskou republiku a může tak stávajícím partnerům a zákazníkům IBM QRadar Vulnerability Management nabídnout plynulý přechod na Tenable. Společně s Tenable partnery jsme si pro vás přichystali speciální a cenově zvýhodněnou nabídku licencí a služeb Tenable.

 

Pro bližší informace se, prosím, obraťte přímo na obchodního zástupce Veracomp,  Aleše Dvoráka: ales.dvorak@veracomp.cz, +420 728 171 121

 

Více o řešení Tenable zjistíte 11. 11. 2020 na našem webináři. Registraci naleznete pod tímto odkazem. Webinář je zdarma a je určen pro koncové zákazníky i partnery.

X