Novinky

3v1: Mimořádná promoakce na řešení s Wi-Fi 6

Extreme Networks a Veracomp vám nabízí mimořádnou promoakci 3v1 na Wi-Fi 6 access pointy se službou ExtremeCloud IQ. Využijte příležitosti a nabídněte zákazníkům toto moderní cloudové AP za zaváděcí ceny.

Wi-Fi 6 už není jen výsadou high-end modelů v enterprise Wi-Fi sítích. Kompaktní entry-level cloud-managed access point z řady AP305C, postavený na nové SoC (System-On-a-Chip) architektuře s dvěma dual-band rádii, posouvá dostupnost Wi-Fi6 technologie.

 

Softwarově definovaná rádia umožňují pracovat v obou pásmech, nebo využít obě rádia v pásmu 5 GHz. Tato vlastnost i díky adaptivnímu RF managementu s ML/AI funkcionalitou poskytuje vysokou výkonnost Wi-Fi sítě a nejvyšší možnou uživatelskou zkušenost.  

 

AP305C je jedinečným produktem ve své třídě. Spojením s moderní management platformou ExtremeCloud IQ je ideálním řešením pro nejrůznější retailové prodejny, obchody, kavárny ale i pro organizace jako jsou školy, nemocnice, hotely nebo obchodní centra.

 

Kvalitní HW, moderní a flexibilní cloudový management, jednoduché nasazení a provisioning zařízení, centrální správa mnoha lokalit, detailní diagnostika kvality bezdrátové sítě, ale především – analytické nástroje poháněné Machine-Learning a Artificial-Intelligence. To jsou klíčové vlastnosti produktů z rodiny ExtremeCloud IQ. Architektura cloudu třetí generace vytváří z ExtremeCloud IQ big-data platformu, kterou není schopný nabídnout nikdo jiný. Extreme je také jediným výrobcem, jehož cloudová platforma nese bezpečnostní certifikaci ISO27001.

 

Technické parametry naleznete zde. A pro bližší informace o promoakci a cenách kontaktujte business development manažera pro Extreme Networks!

 

 

 

 

 

 

 

 

Další články

RSS