Novinky

Tenable oznamuje akvizici Indegy

Společnost Tenable, dodavatel řešení pro odhalování mezer v kybernetické bezpečnosti, oznámil akvizici společnosti Indegy. Ta je lídrem v oblasti průmyslové kybernetické bezpečnosti - její řešení zajišťují viditelnost, zabezpečení a kontrolu v prostředích operačních technologií (OT).

V souvislosti s rostoucím počtem kybernetických hrozeb v OT vzrůstá i poptávka zákazníků po jejich zabezpečení. Tenable spolu s Indegy dodá první sjednocenou platformu pro zabezpečení IT a OT!

Tenable a Indegy společně řeší:

• Jednotný pohled na aktivity, zranitelnosti a rizika v oblasti IT a OT: Možnost prohlížet a spravovat data a zranitelnosti OT spolu s IT v řešeních Tenable.sc a Tenable.io. Integrace mezi Indegy a Tenable.sc je k dispozici již dnes, integrace do Tenable.io bude uvedena v první polovině roku 2020.
• Statistiky založené na data-science: Platforma Tenable bude významně rozšířena o možnosti spojené s řešením OT problémů.
• Měření založené na riziku: Skóre, trend a benchmark pro IT a OT i v nástroji v Tenable Lumin. To umožní adminům komplexnější rozhodování. Plně integrované řešení Tenable Lumin pro IT i OT bude k dispozici začátkem roku 2020.

 

Pro další informace se neváhejte obrátit na Aleše Dvoráka, který vám rád poví víc o současných i budoucích možnostech tohoto výrobce.

Další články

RSS