Novinky

Předvánoční horečka – výrobci na nákupech

Vánoční svátky se nesou ve znamení nákupů nejen dárků pro rodinu i známé – nakupují i společnosti z našeho portfolia. Infoblox a Proofpoint se rozhodli zajímavým způsobem rozšířit svůj záběr na trhu.

Společnost Infoblox se vydala cestou výrazného posílení v oblasti cloudových řešení – zakoupila společnost SnapRoute, která vyvinula Cloud-Native Network Operating System. Jde o první systém svého druhu na světě. Infoblox si od tohoto kroku slibuje výrazné posílení vlastního řešení, cloudové platformy BloxOne.

Díky akvizici technologií SnapRoute urychlí Infoblox vývoj a distribuci dalších doplňků a služeb k platformě. Zároveň se tak připravuje na budoucnost, která bude podle analytiků ve znamení cloudu a SaaS. Řešení tak nabídne zákazníkům flexibilní a snadno škálovatelnou službu na míru jejich potřebám.

Proofpoint kupuje ObserveIT

Našim partnerům budou tyto dvě technologie dobře známé: Proofpoint, který máme od letošního roku v portfoliu, koupil globálního lídra v oblasti vnitřních hrozeb – společnost ObserveIT. Celá transakce přijde na 225 milionů USD.

Od nákupu si Proofpoint slibuje posílení v oblasti DLP – data loss prevention: End-point agent a analýza rizik ObserveIT doplní Proofpointí nástroje v oblasti ochrany proti pokročilým hrozbám. Společně tak nabídnou jedinečné bezpečnostní řešení pro enterprise sektor.

Do nového roku opět lepší

Od roku 2020 se tedy můžete těšit na zajímavé technologie a opět o něco lepší a komplexnější řešení. A jestli máte nějaký dotaz, neváhejte se obrátit na příslušného brand managera.

Další články

RSS