Novinky

Vánoce už v listopadu: Je tu FortiGate 60F Series!

Máme skvělé zprávy pro všechny partnery: Jeden z nejrozšířenějších next generation firewallů FortiGate 60E má nyní svého nástupce – jmenuje se FortiGate 60F! Tento model bude v následujícím období definovat vysokou úroveň zabezpečení pro menší podniky a pobočky. Hardwarová akcelerace, bohatá portová výbava, a hlavně srdce celého FortiGate – FortiOS.

Novinek se na „efkové“ 60 najde celá řada: Namátkou jmenujme například dedikované porty pro připojení FortiSwitchů, což ulehčí prvotní konfiguraci. Nechybí ani funkcionalita SD-WAN pro zajištění vysoké dostupnosti kritických aplikací. Nebo možnost rozšíření bezpečnosti pomocí Security Fabric.

 

Ještě vyšší výkon

Díky vysoce výkonnému hardwaru a ASIC SOC4 se podstatně zvedl výkon samotnému boxu, který nadále můžete rozšířit o disk pro lokální ukládání logů. Krátký výběr významných výkonnostních atributů naleznete v datasheetu, stejně jako přehled dostupných bezpečnostních balíčků.

 

Chcete ho?

Udělejte vašim blízkým zákazníkům radost a nadělte jim pod stromeček to nejlepší možné řešení. Máte-li zájem, poptejte se zde. A nezapomeňte, že (nejen) o Fortinetu a bezpečnosti píšeme na ICT Blogu.

 

Fortigate 60FFortigate 60F

Další články

RSS