Média a my

Aruba vydala nový Sales Guide

Aruba vydala nový dokument popisující nejen silné stránky Aruby, ale zaměřuje se i na klíčové trhy, cílové zákazníky a mnoho dalšího.

V současné době můžeme ve firmách sledovat masivní příliv tabletů a smartphonů, a s tím související přechod aplikací a služeb do veřejných a soukromých cloud infrastruktur. Díky těmto výrazným změnám celosvětového přechodu na mobilní komunikaci, budou firmy potřebovat výkonné a kvalitní sítě, které tuto migraci výrazně podpoří. S měnícími se požadavky uživatelů se Wi-fi technologie začíná ve firmách stávat primárním přístupem k síti.
Aruba je jedinou společností, která umožňuje přinést si z domu své vlastní zařízení, a bezpečně ho používat ve vnitřní firemní síti, zlepšuje výkon videozařízení a minimalizuje náklady pomocí sjednocení drátové a bezdrátové sítě.

Mnoho zákazníků dává přednost Arubě před Cisco nebo HP Wi-fi infrastrukturou, přestože jejich existující drátová síť pochází právě od těchto výrobců. To je hlavní důvod, proč Aruba obsáhla více jak 20% WLAN podílu na trhu a byla označena společností Gartner jako vůdce inovací v IT oblasti.
Nový Sales Guide popisuje nejen silné stránky Aruby, ale zaměřuje se i na přehledy příležitostí a řešení, uvádí klíčové trhy (maloobchod, vzdělávání a zdravotnictví), kontakty a zdroje. V neposlední řadě rozebírá, na jaké cílové zákazníky se zaměřit, jak porazit konkurenci a předvádí typický prodejní cyklus.

Kompletní brožuru Aruba Sales Guide naleznete na našem partnerském webu (partner.skyvera.cz) v části Produkty-Aruba.

Další články

RSS

Naši partneři o nás