Novinky

Zpátky do školy – je tu Network Design University!

Je podzim a výrobce Extreme Networks zahajuje nový akademický rok na Network Design University. Usedněte do lavic a naučte se jeden nebo dva fígly o designu síťových projektů.

V průběhu pěti webinářů Extreme Channel se dozvíte jak na řešení typických scénářů návrhu sítě. A stejně jako ve škole, nejprve přijdou na řadu základy a poté složitější záležitosti.

 

Přehled a registrační formulář naleznete zde. Ochutnávku programu pak níže:

 

27. 09. 2019 v 10:00: Lekce číslo 1 – Navrhování sítí: Začněte s malou… ale přemýšlejte o velké!

Který síťový standard zvolit? Switche nejdříve nakonfigurovat nebo hned po vybalení přidat do sítě? Pamatujte, že bezpečnost je klíčová, takže první den na Network Design University vám pedagog ukáže pár užitečných nástrojů, které můžete použít pro návrh provozu a správy malé sítě. Včetně alternativních způsobů nastavení.

Hlaste se zde!

 

18. 10. 2019 v 10:00: Lekce číslo 2 – Rozšíření sítě

Ve druhé lekci si trochu rozšíříme obzory a popovídáme si o rozšíření velikosti a schopností naší sítě. Pokryjeme typické požadavky na jádro sítě a nejčastější problémy spojené s růstem sítí: Nejčastěji udržování správné rovnováhy mezi zabezpečením sítě a její flexibilitou.

Hlaste se zde!

 

08. 11. 2019 v 10:00: Lekce číslo 3 – Zavádění síťové inteligence a vnitřní bezpečnosti

Výhody používání síťové inteligence nelze pomíjet: Tento webinář vám pomůže pochopit typické požadavky zákazníků na analýzu dat a sítě. Naučíte se také, jak přistupovat k návrhu zabezpečení a jak jej udržovat v inteligentní síti.

Hlaste se zde!

 

29. 11. 2019 v 10:00: Lekce číslo 4 –Datová centra, virtualizace a cloudové služby

Byla vaše hlava opět v oblacích? To je v pořádku, protože koncem listopadu budeme na Network Design University mluvit o cloudu. Po shlédnutí našeho nového webináře pochopíte, jak typické datové centrum mění požadavky na síť a jaké jsou obvyklé požadavky zákazníků na síť v datových centrech.

Hlaste se zde!

 

12. 12. 2019 v 10:00: Lekce číslo 5 – Zpeněžení sítě: Přidání služeb pro hosty

Chcete se dozvědět více o přidávání služeb pro hosty a co nejefektivnějším využití vaší sítě? V páté části naší Network Design University se podrobněji podíváme na důvody přidávání služeb pro hosty, jakož i typické požadavky a úvahy o obecném designu pro síť hostů.

Hlaste se zde!

 

10. 1. 2020 v 10:00: Sestavování: Inteligentní, škálovatelná, bezpečná a jednoduchá – síť řízená zákazníky

Pokud jste sledovali všech pět tříd, neměli byste minout poslední. S tímto webinářem přezkoumáme hlavní části sítě. Vysvětlíme vám, jak využít celý potenciál vaší sítě na maximum a jak mluvit o výhodách a výsledcích před vašimi zákazníky.

Hlaste se zde!

Další články

RSS