Novinky

Extreme Networks nakupuje a posiluje

Přední světový výrobce síťové infrastruktury Extreme Networks oznámil novou akvizici – získal společnost Aerohive Networks za 272 milionů dolarů. Tento krok má vést k zajištění té nejpokročilejší a snadno použitelné cloudové platformy v nejrychleji rostoucím segmentu trhu.

Akvizicí Extreme přímo reaguje na poptávku svých partnerů, distributorů a jejich zákazníků po cloudových sítích. Rozšíření portfolia tak přinese nejen lepší služby, ale především více obchodních příležitostí pro partnery!
 
"S touto nabídkou přidáme do našeho portfolia softwarově řízených síťových řešení špičkovou platformu pro správu bezdrátové sítě z cloudu. Vzhledem k tomu, že se snažíme poskytovat více služeb v rámci sítě za účelem zlepšení obchodních výsledků našich uživatelů, bude nativní cloudová Wifi platforma společnosti Aerohive nedílnou součástí naší strategie," uvedl k akvizici Ed Meyercord, CEO Extreme Networks. "Uživatelské nároky na zavádění nových síťových služeb u našich zákazníků neustále rostou. Díky této akvizici budeme schopni nabídnout bezpečnější správu sítě z cloudu spolu s větší inteligencí a automatizací." dodal Meyercord.
 
Předpokládané uzavření všech formalit akvizice se očekává v prvním čtvrtletí roku 2020. Už teď se ve Veracompu těšíme na další kvalitní doplnění portfolia!
 
Pokud vás zajímá víc, napište nám na extremenetworks@veracomp.cz

Další články

RSS