Novinky

Slavíme 10 let na českém trhu - a výrazně rozšiřujeme portfolio

Našich obchodních partnerů si vážíme a rozhodli jsme se jim nabídnout možnost zacílení na daleko širší okruh koncových zákazníků. Celkem máme 6 nových výrobců a s jedním jsme započali spolupráci. A o jaké značky se jedná?

Nozomi

Nozomi Networks, světová jednička ve svém oboru, se zabývá kybernetickou bezpečností v oblasti průmyslových sítí (tzv. ICS – Industrial Control Networks). Řešení Nozomi Networks poskytuje kompletní vizualizaci prostředí a datového provozu uvnitř sítě. Za pomoci strojového učení (detekce anomálií) a rozsáhlé databáze signatur škodlivého softwaru poskytuje ochranu před širokou škálou hrozeb, kterým toto prostředí musí čelit.

Veracomp má v nabídce kompletní portfolio výrobce – tedy hardwarová i virtuální řešení. Mezi zákazníky Nozomi Networks patří globální průmyslové a energetické společnosti.

Značku má na starosti Radim Kozel – radim.kozel@veracomp.cz.

Tenable

Společnost Tenable je dodavatelem řešení pro odhalování kybernetických zranitelností. Pro monitorování a snižování digitálních rizik využívá produkty společnosti Tenable již přes 24 000 organizací po celém světě. Na svůj produkt pro monitorování zranitelností Nessus navázala společnost vytvořením Tenable.io, první platformy na světě, která dokáže monitorovat a zabezpečit jakákoliv digitální aktiva na jakékoliv výpočetní platformě. Mezi zákazníky společnosti patří více než polovina podniků ze seznamu Fortune 500, přes 20 % podniků ze seznamu Global 2000 a různé velké vládní instituce.

Kontaktní osobou pro Tenable je Tereza Kaniaková – tereza.kaniakova@veracomp.cz.

Proofpoint

Proofpoint je předním poskytovatelem next-generation bezpečnostních řešení, která chrání způsob, jakým dnes lidé pracují: Chrání organizace před pokročilými hrozbami a útoky, které cílí na emaily, mobilní aplikace a sociální média. Proofpoint poskytuje jedno z nejefektivnějších bezpečnostních řešení včetně dodržení shody s legislativou v boji proti kybernetickým útokům ve všech vektorech.

Mezi základní oblasti řešení patří:

- ochrana proti pokročilým hrozbám;
- ochrana emailové komunikace;
- ochrana informací;
- ochrana uživatelů.

Již řadu let je výrobce veden jako lídr v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro oblast Secure Email Gateway a Enterprise Information Archiving.

Wombat Security

Wombat Security, divize firmy Proofpoint, se zabývá změnou chování uživatelů a poskytuje computer-based learning program pro zvyšování povědomí a školení o informační bezpečnosti. Pomáhá organizacím učit své zaměstnance v zabezpečení jejich chování: Pomocí nástroje pro dlouhodobé a komplexní vzdělávání spojeným s testováním a ověřováním znalostí uživatelů. To vše v podobě komplexní platformy, která propojuje velký počet interaktivních vzdělávacích modulů, testů dovedností a simulovaných phishingových kampaní, včetně rozsáhlé knihovny vzorů a předdefinovaných testů, kompletního reportingu a analytiky, a to vše i pro uživatele v českém jazyce.

Řešení je vhodná pro každou organizaci jako podpůrný nástroj za účelem posílení jejich obrany proti kybernetickým hrozbám. Její aplikací se dosahuje až 90% snížení počtu bezpečnostních incidentů a výrazného snížení nákladů na odstranění dopadů takovýchto bezpečnostních incidentů. Wombat security je již pátým rokem lídrem v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro oblasti computer-based learning.

Wombat a Proofpoint patří mezi produkty Tomáše Barty – tomas.barta@veracomp.cz.

Vertiv

Posláním společnosti Vertiv je zajištění chodu kritické infrastruktury pro klíčové systémy a aplikace v datových centrech, telekomunikačních sítích a v komerčních a průmyslových zařízeních. Společnost Vertiv, dříve známá jako Emerson Network Power, nabízí podporu rostoucím trhům s mobilními a cloudovými technologiemi díky širokému spektru systémů správy energie, přesných klimatizačních systémů a řešení managementu infrastruktury. V nabídce naleznete široké spektrum technologií zaměřených na správu a dodávku el. energie (Liebert, Netsure), klimatizační systémy (Liebert), systém správy IT/IP infrastruktury (Avocent, Trellis) a řešení fyzického uložení IT/IP infrastruktury.

Produkt Vertiv spravuje Miloslav Hašek – miloslav.hasek@veracomp.cz.

ClearOne

Řešení společnosti ClearOne jsou zaměřena na komunikaci a spolupráci pro organizace po celém světě – od společností z žebříčku Fortune 500 až po malé a střední podniky a instituce. ClearOne navrhuje, vyvíjí a prodává video konferenční, síťová, signage a cloudová řešení: Od pracovních prostor ad-hoc a mobilních konferencí až po největší schůzky a zasedací místnosti je ClearOne nejlepším řešením pro všechny odvětví nebo organizace, které se spoléhají na týmovou spolupráci a spolupráci, aby byly úspěšné.

Vše o ClearOne vám poví Jan Prošek – jan.prosek@veracomp.cz.

Elastic

Abychom posílili naše kompetence v oblasti Open Source, spolupracujeme se společností Elastic.

Společnost Elastic je tvůrcem Elasticsearch, Kibana, Beats a Logtash – Elastic stacku. Elasticsearch, Logstash, a Kibana (dříve známé jako ELK Stack) umožnuje přehledně a v reálném čase zobrazit strukturovaná a nestrukturovaná data, nezávisle na jejich zdroji a objemu. Možnosti využití Elastic Stacku jsou v podstatě neomezené: Od zpracování logů z celé firemní infrastruktury, přes vyhodnocení metrik systémů až po zobrazení dat z vašich IoT zařízení – a to vše s přívětivým uživatelským rozhraním.

Ohledně spolupráce s Elastic se vám bude věnovat Miloslav Hašek – miloslav.hasek@veracomp.cz.

 

Další články

RSS