Novinky

Trend Micro chce pomáhat nadějným startupům a přispět tak k chytrému a propojenému světu

Firmy z portfolia Trend Forward Capital zanechaly na veletrhu CES 2018 opravdu významnou stopu.

 

Společnost Trend Micro, celosvětový lídr v oblasti bezpečnostních řešení, představila první investice a plány nového sdružení Trend Forward Capital, které má vyhledávat nové nadějné společnosti v oblasti technologií a kybernetické bezpečnosti. Tyto společnosti si pak chce adoptovat a pomáhat jim růst, nejen pomocí finanční podpory, ale hlavně – jakožto zkušený lídr na trhu – správným nasměrováním. Tím chce napomoci chytrému, propojenému světu.

Mezi první počiny Trend Forward Capital patří podpora firmy Veem, která působí v oblasti globálních plateb (tedy plateb v libovolné zemi a v jakékoli měně) pro podnikatelské subjekty a využívá k tomu technologii blockchain, podpora firmy Muse zaměřené na nositelná zařízení, která jsou určená pro podporu péče o zdraví pomocí informací získávaných špičkovou technologií umožňující čtení myšlenek, a firmy Mojio, která patří mezi přední společnosti v oblasti telemetrie pro propojená auta.

 

S cílem poukázat na další slibné technologické startupy včetně těch s potenciálem opravdu rychlého růstu připravil Trend Forward Capital v rámci veletrhu Consumer Electronic Show (CES) 2018 technologickou sekci, ve které proběhly panelové diskuse a prezentace vybraných začínajících firem. 

 

„Jsme hrdí na to, že můžeme investovat do firem řešících problémy chytrého propojeného světa a že se od nich můžeme mnohé naučit,“ řekla Eva Chen, zakladatelka a CEO společnosti Trend Micro. „Již téměř 30 let úspěšně proplouváme neustále se měnícím prostředím a je prostě skvělé, že můžeme naše zkušenosti předat mladým firmám.“

 

Více informací o aktivitách společnosti Trend Forward Capital na veletrhu CES 2018 je k dispozici na www.TrendForward.com/CES.

Další články

RSS