Novinky

Extreme Networks reaguje na poslední vlnu ransomware WannaCry

Společnost Extreme Networks může pomoci šíření nákazy předejít. Tento typ vyděračského červa se dokáže rychle šířit do dalších systémů připojených ke stejné síti. Po aktivaci začne virus v interní síti aktivně vyhledávat stroje vykazující známé zranitelnosti a zašifrovávat data v nich uložená.

Extreme Networks technologie zajistí viditelnost, kontrolu a podrobný přehled o sítích, takže lze po odhalení zdrojů nákazy zastavit její šíření. Příkladem je řešení ExtremeControl™ pro řízení přístupu na základě pravidel, které dokáže bezprostředně reagovat na hrozby rychlým uzamčením a izolováním komunikace na pevných, bezdrátových a přepínaných portech na okraji sítě. Zařízení ExtremeWireless™ WiNG mohou využít řešení ExtremeControl jako firewallu s pravidly podle uživatelských rolí. Zákazníci WiNG, kteří neužívají ExtremeControl, mohou použití IP ACL a hloubkovou kontrolu paketů nezávisle k ochraně a izolaci bezdrátového provozu.

 

Extreme Networks v současné době využívá vlastní řešení jako součást vícevrstvé obrany na ochranu své firmy.

 

Naši bezpečnostní experti mohou provést test odolnosti vaší sítě proti průniku a následně zpracovat komplexní strategii řízení informační bezpečnosti a síť zabezpečit. Kontakty: Marek Szotkowski, tel. +420 724 008 537, marek.szotkowski@veracomp.cz.

 

 

Užitečné odkazy:

• Řízení přístupu: Extreme Access Control
• Analýza aplikací: Extreme Application Analytics
• Řešení pro správu informací: Information Governance Engine
• Platforma pro prevenci průniku: Extreme AirDefense Intrusion Prevention Platform

 

 

Další články

RSS

Naši partneři o nás