Média a my

Palo Alto Networks se zařadil mezi nejvýznamější rozvíjející se výrobce

Společnost Palo Alto Networks byla jmenována rychle se rozvíjejícím inovativním výrobcem - 2011 CRN Emerging Technology Vendor . Tato ocenění každým rokem uděluje zpravodajství CRN.com, poskytující strategické a užitečné informace pro váš obchod.

CRN Emerging Technology Vendor každý rok přináší seznam nových inovativních prodejců, kteří významně ovlivňují trh svými novými technologiemi za účelem generování vyššího zisku.

Společnost Palo Alto Networks se dokázala prosadit v obrovské konkurenci rozvíjejících se firem a byla tak jmenována 2011 CRN Emerging Technology Vendor.

Palo Alto Networsk vyvinul firewall nové generace , který umožňuje nebývalý přehled a granulární kontrolu nad aplikacemi a obsahem přímo na jednotlivé uživatele , nikoli jen na IP adresu a to až do 20 Gbps bez snížení výkonu. Na základě App-ID ™ technologie je firewall schopný odhalit typ aplikace bez ohledu na port, protokol, tunneling a SSL šifrování. Díky skenování obsahu může zastavit přicházející hrozby a zabránit tak úniku dat.

Další články

RSS

Naši partneři o nás