Média a my

SkyVera DAY 2011 konference

Dne 8. září 2011 proběhl velmi úšpěšný 1. ročník konference Skyvera Day 2011 s mottem:"Vše pro bezpečný svět dat".

Na této konferenci jsme mimo jiné poprvé v ČR představili nové technologie v oblasti bezpečnosti. To, že jsou tyto informace právě v této době zajímavé, dokázalo téměř sto posluchačů, kteří se přišli seznámit s prezentacemi výrobců příslušných technologii do příjemných konferenčních prostor Aquapalace Hotel Prague.

Po úvodním slovu Petra Jandy, jednateli společnosti SkyVera, konferenci zahájil první prezentující Mariusz Kochanski, generální ředitel z polské mateřské společnosti Veracomp. Pan Kochanski představil aktuální trendy v IT s tématickým názvem přednášky: "What makes IT a safe business?"

Následovala prezentace Ondřeje Šťáhlavského, ředitele technického supportu EMEA, Fortinet týkající se směru a nové etapy Fortinetu ve střední a východní Evropě.

Velký ohlas mělo vystoupení Rogera Hockadaye, ředitele marketingu EMEA, Aruba Networks s prezentací „LAN je mrtvá, proč je bezdrátová síť budoucností podnikových sítí?“

Specifika podnikových sítí nastínil Marcel Derksen, systémový inženýr NEUR, Palo Alto Networks.

O datacentrech a v nich „pulsující“ Extreme XOS přednášel Piotr Szolkowski, pre-sales inženýr CEE, Extreme Networks.

S prezentací pod názvem "Ochrana dat a identity" se představil Ondřej Valent, regionální channel manažer CEE, Safenet.

Velkým zpestřením bylo také vystoupení našich specialistů Marka Szotkowského, produktového manažera, Skyvera a Jana Václavíka, systémového security inženýra, SkyVera, kde po hlavní části prezentace týkající se představení produktové řady LifeSize proběhla živá ukázka navázání videkonference s panem Marco Michieluzzim, regionálního sales manažera CE, LifeSize.

Další programová část pak byla zaměřena na prohloubení informací o produktech, novinkách a řešeních přímo z "kuchyně" výrobců těchto bezpečnostních zařízení a řešení jako je: Fortinet, Aruba Networks a Palo Alto Networks.

Na samý závěr pak proběhlo losování dotazníků, kde hlavní výhrou byl tablet Apple iPad2. Šťastnému výherci touto cestou ještě jednou gratulujeme. Dále bychom také chtěli poděkovat vám, všem zúčastněným posluchačům a partnerům, a budeme se těšit na příští příjemná setkání, které budou opět nabité informacemi a novinkami z oblasti bezpečnosti IT.

„První ročník naší konference SkyVera Day, zaměřené na celé spektrum našeho produktového portfolia, považujeme za velmi úspěšný. Potěšila nás hojná účast, podařilo se nám upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a otevřít celou řadu nových obchodních příležitostí. Na akci chceme určitě navázat v příštím roce a účatníkům opět nabídnout spoustu technologických novinek z oblasti bezpečnosti IT a telekomunikací“

Lucie Stránská, Operational Manager SkyVera.

Další články

RSS

Naši partneři o nás