Novinky

LOGmanager je absolutním vítězem soutěže „IT produkt roku“ v kategorii bezpečnostní řešení

Česká společnost Sirwisa vyvíjí LOGmanager pro správu a analýzu logů z bezpečnostních zařízení, operačních systémů, aplikačního software i aktivních síťových prvků. Od začátku roku 2016 je LOGmanager nabízen prostřednictvím distributora s přidanou hodnotou Veracomp. Díky tomu dostávají partneři kompletní předprodejní podporu, možnost zapůjčení dema nebo prezentaci u zákazníka. Sirwisa pak dodává partnerům hlubší technickou analýzu uživatelského prostředí.

Zákazníci LOGmanager oceňují především pro tyto vlastnosti: jednoduché ovládání i grafické rozhraní, dostatek výkonu, žádné omezující licence a ve srovnání s konkurencí i pro nízkou cenu. Není proto divu, že LOGmanager hlídá klíčové logy už v mnoha českých organizacích jako je např. Česká televize, VŠE nebo Státní pozemkový úřad.

Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky s vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. LOGmanager nejprve uspěl v 1. kole soutěže a postoupil tak do finále, kde se stal absolutním vítězem kategorie bezpečnostní řešení. Čestný diplom si na slavnostním vyhlášení, které se konalo 10. listopadu v Praze, převzali zástupci Sirwisy a Veracompu, obchodní ředitelé Pavel Pikhart a Lukáš Mirovský.

"LOGmanager jsme začali vyvíjet s cílem zpřístupnit SIEM technologii i menším organizacím. Jsme moc rádi, že jsme za naši práci odměněni nejen spokojenými zákazníky, ale i tímto prestižním oceněním", řekl Pavel Pikhart, obchodní ředitel společnosti Sirwisa.

Další články

RSS

Naši partneři o nás