Média a my

Aruba se může pochlubit až o 75% vyšším výkonem oproti konkurenci

Společnosti Aruba Networks a Microsoft na základě přesných hodnotících kritérií testovali výkon ARUBA Mobile Virtual Enterprise (MOVE) architektury pro Wi-Fi sítě ve spojení s Microsoft Lync Server 2010. Testy jednoznačně prokázaly až o 75% vyšší výkon oproti ekvivalentní Cisco Wi-Fi síti.

Aruba díky těmto neuvěřitelným výsledkům v testu byla jmenována partnerem společnosti Microsoft pro zvyšování a optimalizaci síťové infrastruktury, jež je potřebná pro stále se zvyšující nároky na kvalitu zvuku a obrazu přenášeného v reálném čase.

MOVE Aruba architektura také byla certifikována jako kompatibilní s Lync Server 2010 prostřednictvím programu ArubaEdge Partner. Díky podrobnému popisu testování výkonu a souvisejících řešení od Aruby a Lync server 2010 tak mohou integrátoři rychleji a jednodušeji nasadit kombinovaný systém.

Příručka je dispozici: http://www.arubanetworks.com/pdf/partners/PSB_MicrosoftLync.pdf.

ArubaOS Mobility Services umožňují snadnou mobilitu, identifikaci uživatele, zařízení, identifikaci aplikací a umístění včetně optimalizace přístupu k síti pro pokročilé aplikace jako je např. právě Microsoft Lync Server 2010. Tyto služby jsou centrálně nasazené se soukromým nebo veřejným cloud-based managementem a řídí tak zabezpečení, politiky a výkon sítě pro všechny uživatele a zařízení v síti bez ohledu na typ přístupu.

Strategické partnerství společností Aruba a Microsoft přinese další zkušenosti sjednocené komunikace pro mobilní zařízení provozované ve Wi-Fi sítích. Díky tomu budou moci organizace omezit budování kabelových tras a tím dosahovat významných úspor v oblasti provozních nákladů.

Další články

RSS

Naši partneři o nás