Média a my

Proč Veracomp z pohledu Františka Kučeru

Niže si můžete prečíst rozhovor s Františkem Kučerem, produktovým manažerem ve společnosti Veracomp.

Proč jste si vybral společnost Veracomp?

Nabidka ze společnosti Veracomp přišla vicemeně nečekaně. Zaujala mě však hned ze dvou pohledů. Prvnim důležitym kriteriem byla samotna naplň me prace. Uvědomil jsem si, že jde o něco zcela noveho, a tušil jsem, že zde budu moci dobře uplatnit sve dosud nabite zkušenosti. Druhym pohledem byla samotna velikost firmy a jeji strategie na dalši roky.

 

Co máte nyní na starosti?

Mou hlavni zodpovědnosti a pracovni naplni je nastaveni spoluprace vyrobce-distributor- -partner v partnerskem programu Huawei a s využitim našich distributorskych zkušenosti.

 

S čím se na vás mohou reselleři obracet?

Každy stavajici i budouci reseller se na nas může obratit s žadosti o podporu, kterou poskytujeme jak v připravě obchodnich připadů, obchodni strategii, cenotvorbě, tak i v oblasti technickych znalosti, podpory a poprodejniho servisu. Diky našim zkušenostem jsme take připraveni realizovat společne marketingove aktivity.


Co přinesete partnerům a zákazníkům?

Doufam, že mě partneři a zakaznici vnimaji jako někoho, kdo dokaže vyslechnout jejich potřeby a požadavky a snaži se najit nejoptimalnějši řešeni k realizaci jejich potřeb a přani. Zaroveň věřim, že dlouhodoba spoluprace buduje i něco vic nad ramec pracovnich povinnosti a že mne partneři a zakaznici budou brat jako člověka, s kterym se radi potkavaji i mimo kancelař. Cely svůj život jsem v komunikaci otevřeny a hraji fer, což se mi doposud vždy vyplacelo. Řikat věci na rovinu někdy nemusi byt přijemne, ale je lepši prohrat se cti než zbytečně mlžit a připravovat se navzajem o čas, ktereho dnes nemame nikdo nazbyt. Funguje to tak i v obchodnim partnerstvi, vzajemna důvěra je to nejcennějši, co ve vztahu můžete mit, a ja tuto hodnotu plně vyznavam.

Další články

RSS

Naši partneři o nás