Média a my

Veracomp z pohledu Petra Oubrechta

Rozhovor s Petrem Oubrechtem, business development manager ve společnosti Veracomp

Proč jste si vybral právě Veracomp?
Po mnohaleté praxi, během které jsem zastával pozice key account managera, jsem zatoužil po větší změně a posunu vpřed. Když mě tedy společnost Veracomp oslovila s nabídkou práce na pozici business development managera, vůbec jsem neuvažoval o jiné možnosti. Navíc tato společnost je plná skvělých a chytrých lidí, je zdravá, pružná a významně působí také v zahraničí.

 

Co máte ve Veracompu na starosti?

Bylo mi svěřeno vybudování prodejního kanálu společnosti Alcatel-Lucent, a to zejména v oblasti síťových prvků a profesionálních bezdrátových řešení. V této chvíli tedy buduji partnerskou síť, a to tak, aby se produkty tohoto výrobce ke koncovým zákazníkům dostávaly v co největší míře, a samozřejmě s ohledem na vysokou kvalitu podpory nejen předprodejní, ale i té poprodejní.

 

S čím se na vás mohou vaši noví obchodní partneři obracet?

Pokud se na tyto obchodní partnery obrátí zákazník, který potřebuje opravdu kvalitní, vysoce zabezpečené, inteligentní a ucelené řešení, které zároveň není proprietární, má náročné požadavky na technickou podporu a zaškolení, je pro ně ideální obrátit se právě na nás, na Veracomp.

 

Co přinesete partnerům a zákazníkům?

Zákazníci mají v dnešní době velmi vysoké nároky na zabezpečení firemních sítí, na rychlost aktivních prvků, na cenu a díky neustále většímu využívání mobilních zařízení (chytré telefony, tablety apod.), kterými se do sítě připojují přes Wi-Fi, narůstá potřeba přistupovat k firemním informacím odkudkoliv na světě a komunikovat vzájemně co nejvíce online. Produkty společnosti Alcatel-Lucent pokrývají všechna tato náročná očekávání a společnost Veracomp k nim při jejich prodeji navíc přidává potřebnou technickou a marketingovou podporu.

Další články

RSS

Naši partneři o nás