Média a my

Veracomp z pohledu Jiřího Kolce

Rozhovor s Jiřím Kolcem, business development managerem ve společnosti Veracomp

Proč jste si vybral právě Veracomp?
Rozhodnutí pro společnost Veracomp byl logický krok v mé kariéře. Oslovil mě především etický kodex společnosti a bohaté zkušenosti v oboru. Neméně důležitá pro mě byla vstřícnost, pracovní prostředí a pracovní kolektiv. Na rozdíl od korporací má každý náš obchodní partner jméno, které respektujeme a podporujeme v jeho růstu.

Co máte ve Veracompu na starosti?
Má pozice business development managera zastřešuje produkty pro IT bezpečnost. Využívám znalostní kombinaci obchodních dovedností, marketingu, strategického rozhodování pro budování trvalých vztahů s obchodními partnery s cílem zajistit nové obchodní příležitosti pro společnost Veracomp a její růst. Zaměřuji se také na koncový trh, kde vyhledávám obchodní příležitosti, které pak spolu s partnery řešíme ke spokojenosti koncového
zákazníka.

S čím se na vás mohou reselleři obracet?
Jsme rádi, když se na nás obracejí nejen s obchodními příležitostmi, ale i s dotazy týkajícími se poradenství, konzultací nebo podpory prodeje. Jsme k dispozici neustále a poskytujeme i možnost „zapůjčit“ naše zaměstnance v barvách partnera na různá jednání. Každý partner má svého osobního konzultanta, možnost využít náš předprodejní tým a partnerské stánkypartner.veracomp.cz, kde může sledovat aktuální stav svých příležitostí nebo si zapůjčit demo různých produktů.


Co přinesete partnerům a zákazníkům?
Především předvídatelnost. Každý partner či klient dopředu ví, co a v jaké kvalitě dostane. Zaměřuji se na budování důvěry u partnerů, která je v posledních letech opomíjena. Poskytuji partnerům služby na úrovni mezinárodně působící společnosti. Připravuji také různé marketingové akce pro koncové zákazníky ve spolupráci s našimi partnery a výrobci technologií. Každé záležitosti se věnuji individuálně a vše řeším se smyslem pro detail.

 

Kontakt:
E-mail: jiri.kolc@veracomp.cz
Tel.: 773 223 323

Další články

RSS

Naši partneři o nás