Média a my

Veracomp: Staráme se o naše partnery

Společnost Veracomp je VAD distributorem pokročilých řešení v oblasti IT bezpečnosti, sítí a telekomunikací pro český a slovenský trh, jež klade důraz především na kvalitu, profesionalitu a flexibilitu nabízených řešení a služeb.

Společnost vznikla počátkem roku 2009 vstupem strategického partnera, společnosti Veracomp SA, která je jedničkou mezi VAD na polském trhu. Několik let působila pod názvem SkyVera, v září 2013 pak přistoupila k plnému začlenění do mezinárodní skupiny Veracomp, která úspěšně působí v 16 evropských zemích. Hodnotu společnosti vytvářejí její zaměstnanci, kterých je aktuálně 17. Svůj obrat dokázal Veracomp od svého založení více než ztrojnásobit.

Produktové portfolio Veracomp
Sítě a management IT infrastruktury
Veracomp disponuje možnostmi a kompetencemi, které jsou potřebné pro projektování infrastruktury počítačových sítí, a to jak drátových tak i bezdrátových. Dodáváme pokročilý software pro správu  IT infrastruktury. Management dokáže spravovat aplikace, servery, počítačové sítě, storage systémy a bezpečnostní architekturu. Pomáháme s výběrem a implementací kompatibilních řešení, které zajistí stabilní práci celé sítě.
Výrobci: Aruba Networks, Extreme Networks, f5, Invea-Tech
Bezpečnost IT
Veracomp nabízí pokročilá řešení, která umožňují vybudování účinného systému zabezpečení na všech úrovních firmy nebo instituce, a to bez ohledu na její velikost a strukturu. Naši odborníci pomohou připravit individuální sadu produktů přizpůsobenou potřebám zákazníků. Ve Veracompu jsme si vědomi toho, že zajištění bezpečnosti představuje neustálou výzvu, která vyžaduje flexibilitu a také rychlou a důraznou (re)akci.                          Výrobci: Blue Coat, Fortinet, LANDesk, SafeNet, Radware, Trustwave, Zscaler
Videokonference
Videokonference jsou moderním prostředkem komunikace, který optimalizuje práci firem a institucí, a přitom šetří čas a peníze. Nezáleží již na tom, kde se právě nacházíte a jakou vzdálenost potřebujete překonat. Osobní setkání na dálku je nyní možné díky soupravám zařízení pro přenos videa a zvuku, jež provádí komunikaci mezi uživateli. Veracomp má takováto řešení, která lze snadno přizpůsobit očekáváním zákazníků.
Výrobci: Aver, Life-Size, Vxi
Datacentra
Cílem nově vybudované datacentrové divize bylo získat takové produkty, které poskytují nejlepší poměr cena/výkon, a který tak umožní našim partnerům efektivněji využívat prostředků zákazníka a více se zaměřit na dodávku služeb a budování celých řešení.
Výrobci: A10, LANDesk, Nexsan, Supermicro

Logistika a služby
Jsme připraveni zajistit a uskutečnit i mezinárodní projekty včetně rychlé dodávky zboží prostřednictvím centrálního skladu v Evropě. Doprava po ČR a SR je zdarma. Klíčovou službou u distributora s přidanou hodnotou je podpora prodeje jako taková – naši inženýři se ve spolupráci s obchodním oddělením snaží být v co nejtěsnějším kontaktu s partnerskou sítí a jejich zákazníky. Cílem není prodat zákazníkovi obecný produkt jakéhosi výrobce, ale ve spolupráci s partnerem jasně identifikovat problém u zákazníka, v jeho prostředí. K tomuto problému pak nalézt odpovídající nejvhodnější řešení a to následně představit zákazníkovi. Chceme našim partnerům pomoci eliminovat technické obtíže při implementaci našich produktů, proto tedy nyní nabízíme technickou podporu s garantovanou dobou odezvy, a to zcela zdarma. Je to unikátní služba, která u naší konkurence nemá obdoby, ale u nás je standardem. Komunikace probíhá v českém jazyce, padá tedy komunikační bariéra, která bývá při komunikaci přímo s výrobcem poměrně nepříjemná. Náš partner má jistotu, že na svůj požadavek dostane odpověď včas, což bohužel u některých výrobců neplatí.


Školicí centrum
Dlouhou dobu provozujeme jako jediný subjekt v našem regionu kurzy na produkty Fortinet. Ve spolupráci s naší partnerskou organizací Compendium Education Center nyní připravujeme dramatické rozšíření spektra poskytovaných kurzů. Kromě školení na Fortinet je možné v rámci našeho školicího centra nyní absolvovat kurzy na technologie Blue Coat, Extreme a také Infoblox. Dále nabízíme školení CWNP, zaměřené na bezpečnost bezdrátových sítí, Mile2 a PECB. Kromě těchto kurzů, které se zaměřují na bezpečnostn a síťovou infrastrukturu, můžeme nabídnout i kurzy z jiných oblastí aplikace počítačů a databázových systémů. Spolupráce s partnery Partnerské programy jsou přizpůsobeny programům výrobců, jako důležitější proto vnímáme soubor hodnot, které vůči partnerům vyznáváme a které jsme již prokázali v praxi:

  • jsme předvídatelní – vždy dopředu víte, co od nás dostanete, v jaké kvalitě a v jakém čase,
  • jsme velmi konzistentní; máme skutečně individuální přístup k zákazníkovi;
  • máme výborné technické a předprodejní(presales) znalosti;
  • jsme rychlejší a flexibilnější než konkurence;
  • jsme součástí stabilní, velké mezinárodní
  • společnosti;
  • máme unikátní startovní program pro
  • nové partnery.

Cíle společnosti
Cílem společnosti je být jedničkou na poli VAD v České i Slovenské republice, být zároveň nejlepším zaměstnavatelem v IT a v neposlední řadě být velkou společností s atmosférou malé firmy. Do tří let bychom rádi dosáhli obratu deseti milionů eur.


Péče o partnery
Snažíme se dopředu poznat obchodní model partnera, potřebujeme vědět, co ho živí, kde má své zákazníky, abychom mu nenabízeli produkt či službu, která pro něj nemá tu správnou hodnotu. Naší přidanou hodnotou je zvláštní péče o partnera v prvních třech měsících spolupráce. Naší snahou je provést partnera úskalím úvodních školení, seznamování se s technologií, argumentační bankou a v neposlední řadě i samotným obchodem. Partner má v našem systému status počátku spolupráce a každý člen týmu ví, jakým způsobem se o něho má postarat. V ideálním případě společně s partnerem uzavřeme i několik prvních obchodů, aby si mohl být jist, že vynaložená investice se mu vrátí co nejdříve.

Další články

RSS

Naši partneři o nás