Média a my

Fortinet – víme jak vás ochránit

Potenciálním cílem kybernetických útoků se dnes může stát kterákoli společnost – bez ohledu na její velikost nebo obchodní zaměření. Podniky s průmyslovými systémy nejsou žádnou výjimkou. Prostředí řídících systémů tvoří kritickou součást výrobní infrastruktury a proto by jeho ochrana rozhodně neměla zůstat opomenuta.

Naše společnost vyvinula řadu bezpečnostních produktů určených nejen do běžných kancelářských sítí, ale i do náročných provozních podmínek. Všechna naše zařízení FortiGate podporují specifické funkce pro ochranu průmyslových aplikací. Rádi vám pomůžeme zorientovat se v současném světě IT hrozeb a nabízíme ZDARMA otestování bezpečnosti Vašich průmyslových systémů a SCADA aplikací proti kybernetickému napadení. 

                                      Kontaktujte váš Fortinet tým na csr_sales@fortinet.com.

Fortinet působí na trhu již 15 let a s více než 2 miliony prodaných zařízení přináší komplexní, vícevrstvé bezpečnostní řešení, které kombinuje řadu nejmodernějších technologií a nabízí inteligentní ochranu všem zařízením, uživatelům a aplikacím připojeným k internetu.

Další články

RSS

Naši partneři o nás