Média a my

Veracomp TechDays – Fortinet 2014

Více než 30 partnerů Veracompu, distributora s přidanou hodnotou, bylo aktivní součástí akce Veracomp TechDays - Fortinet, která byla zaměřena na nové technologie tohoto výrobce a praktické ukázky formou "hands on labu".

První den si účastníci mohli nejen vyslechnout zajímavé přednášky Martijna Duijma z Fortinetu zaměřené na produkty FortiWeb a FortiDDoS, ale také si mohli tato zařízení vyzkoušet v praktických příkladech simulujících reálné nasazení. Večerní část akce, která se konala v příjemném prostředí hotelu Tři Věžičky ve Stříteži u Jihlavy, patřila večeři z grilu prokládanou lokálním pivem Ježek a také turnaji v bowlingu.

Druhý den pokračovaly prezentace technologií a novinek, Zbyněk Lebduška z Fortinetu seznámil účastníky s novinkami nového operačního systému FortiOS 5.2 a také se zařízením FortiSandbox, které představuje revoluční nástroj pro prevenci a boj s přetrvávajícími hrozbami. O tento box byl mezi partnery velký zájem, dokonce tak byl po skončení akce zapůjčen k okamžitému testování u konkrétního zákazníka. Program druhého dne ještě doplnil Jan Václavík z Veracompu prezentací a praktickou ukázkou tzv. Connected UTM, která nabízí jedinečné řešení centralizovaného managementu nad UTM firewallem, switchem, bezdrátovou sítí a dalšími funkcemi.

„Čistě technickou akci naši partneři dosud postrádali a setkala se proto s kladným ohlasem. Díky praktickým ukázkám a následné živé diskusi získali partneři mimo jiné možnost vyřešit konkrétní problémy či nástrahy při implementaci řešení u svých zákazníků,“ řekla Lucie Stránská, marketingová manažerka Veracompu.

Další články

RSS

Naši partneři o nás