Média a my

Fortinet představuje nový FortiGate-3700D

Nové zařízení FortiGate-3700D je první, které využívá nejnovější síťovou procesorovou technologii FortiASIC™ pro přelomový výkon firewallů v oblasti parity IPv4 do IPv6.

FortiGate-3700D je nové výkonné a kompaktní síťové firewallové rozhraní pro datová centra, velké poskytovatele služeb, provozovatele cloudů a operátory.

Obsahuje čtyři 40 GbE (QSFP+) a 28 10GbE (SFP+) portů, je schopno dosáhnout rychlosti až 160 gigabitů za sekundu (Gbps) na firewallu. Díky novému „na míru“ vytvořeného procesoru NP6 ASIC se zařízení FortiGate-3700D vyznačuje špičkovým výkonem, nízkou latencí a paritou mezi IPv4 a IPv6.

Fortinet je první společností v oblasti síťové bezpečnosti, která nabízí kapacitu přes 100 Gbps za sekundu a čtyřicet GbE portů v jednom kompaktním zařízení. Díky tomu přepisuje standard ceny za ochranu jednoho gigabitu, cenu za ochranu portu či energii nebo prostor potřebný na zpracování gigabitu. Tento nárůst výkonu snižuje pořizovací a operační výdaje pro zákazníky, přičemž ale stále poskytuje nejvyšší možný výkon a nejkratší možnou odezvu. Více >>

Datasheet ke stažení zde >>

Další články

RSS

Naši partneři o nás