Média a my

Nová generace routerů pro 4G sítě od Extreme Networks

Extreme Networks přichází na trh s řadou routerů nové generace vyvinuté speciálně pro mobilní širokopásmové 4G sítě.

Backhaul routery jsou routery nové generace, které jsou vyvinuté speciálně pro mobilní širokopásmové 4G sítě a nabízí až 100x navýšení kapacity. Tato řada páteřních routerů umožní mobilním operátorům hladký přechod na 4G sítě, aniž by museli měnit svou stávající infrastrukturu 2G/3G sítí (přenosové rychlosti v 4G sítích se standardně pohybují nad 1Gb/s).

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu počtu uživatelů mobilních a multimediálních zařízení jsou mobilní operátoři nuceni stále více investovat do další generace páteřní infrasktruktury, která zajistí větší škálovatelnost, nízkou latenci, jednoduchý provoz při zachování skvělého poměru cena/výkon.

Nové páteřní Extreme Networks routery pro mobilní operátory umožní v IP / Ethernet sítích splnit stále se zvyšující požadavky na výkon a servis ze strany koncových zákazníků.

Extreme Networks E4G produktová řada bude zahrnovat routery E4G-200 Cell Site Router a E4G-400 Cell Site Aggregation Router (1RU, 24GigE, volitelně 10G uplink). Routery také nabízí 1-10GbE škálovatelnost s integrovaným synchronním Ethernet ITU-G.8262, podporu pro IEEE 1588 Precision Time Protocol, a carrier-class s podporou Ethernet Automatic Protection Switching (EAPS) a ITU-G.8032 resilient packet rings .

Routery budou obsahovat (kromě již standardní sady bohatých funkcí) mimo jiné i souběžnou plnou podporu 2G, 3G a 4G sítí (MPLS-TP, VPLS, EAPS and G.8032 resilient packet rings, G.8262 synchronous Ethernet, IEEE-1588, a IP v4/v6).

První dema budou dostupná v červnu tohoto roku, předpokládaný prodej září 2011.

Tisková zpráva Extreme Networks

Další články

RSS

Naši partneři o nás