Média a my

Aruba Networks poskytuje bezdrátový přístup pro více než 100.000 studentů na univerzitě v Indianě

Aruba Networks bezdrátové řešení bylo nasazeno pro řešení upgradu stávající bezdrátové LAN sítě na univerzitě v Indianě. Nová bezdrátová infrastruktura řeší rostoucí potřeby v oblasti mobility svých 129 000 studentů a učitelů, kteří chtějí využívat jejich osobní či univerzitní mobilní zařízení z libovolného místa po celém areálu univerzity.

Dále univerzita řešila potřebu podpořit program Oncourse Learning Management System (LMS), jež poskytuje platformu pro učitele a studenty ke sledování úkolů, testů a tříd a hlavně slouží pro studijní programy distančního vzdělávání. Pro více než 80.000 studentů, kteří se přihlašují do systému v jediném dni, bylo potřeba zajistit stabilní, spolehlivé a rychlé připojení. Univerzita se rozhodla pro upgrade stávající infrastruktury také proto, že podporuje inovativní eText program, který nedávno vyhrál Computer world Honors Award, pomáhající studentům snížit jejich náklady na pořizování učebnic.

Pro vybudování nové bezdrátové infrastruktury byly použity Aruba Mobility Controllery s více než 5200 Aruba AP-135 přístupovými body a Airwave Network Management řešením.

Technologie Aruba Networks byla vybrána díky vysoké stabilitě, spolehlivosti a snadnému ovládání. Dalším kritériem pro výběr byla podpora budoucích požadavků, což Aruba splňuje díky možnosti upgradu na 802.11ac.

IT oddělení si nové řešení značně pochvaluje, jelikož došlo ke významnému zefektivnění sledování a správy bezdrátové sítě, snížení počtu telefonních hovorů spojených se správou bezdrátové sítě a tím i snížení celkových nákladů na IT.

Více >>

Další články

RSS

Naši partneři o nás