Média a my

Aruba ClientMatch – Nová úroveň Gbit Wi-Fi sítě

Aruba ClientMatch je jedinou patentovanou technologií, která dokáže zvýšit propustnost 802.11ac.

Aruba ClientMatch technologie eliminuje "sticky" klienty, tím že shromažďuje metriky výkonu ze všech mobilních zařízení a pomocí těchto informací je inteligentně směruje na nejbližší AP a nejlepší rádio v síti.

Přenos 802.11ac vyžaduje krátkou vzdálenost mezi mobilními zařízeními a WLAN přístupovým bodem. Z tohtoto důvodu je doporučena technologie ClientMatch, aby opravdu bylo využito 802.11ac u těch zařízení, která tento přenos podporují a nedocházelo ke zbytečné degradaci přenosu na 802.11n.

Předvídatelný WLAN výkon

ClientMatch ví o každém zařízení připojenému k jednotlivým AP a dokáže jednotlivá zařízení směrovat na konkrétní AP (na základě vyhodnocení konkrétních potřeb pro optimální připojení). Tím získáváme celkově lepšího bezdrátový přenosový výkon pro každé připojené zařízení.

Zero-Touch - optimalice všech zařízení

ClientMatch je součástí řešení založeného na standardech 802.11abg, 802.11n, 802.11ac, čímž je dosažena podpora všech typů zařízení, která mohou pracovat v bezdrátových sítích. Není nutné kupovat nová mobilní zařízení nebo instalovat nový software, abyste ClientMatch mohli ve své síti využívat. Jedná se o zcela automatickou funkcionalitu (jak je u Aruby běžné), kdy klient okamžitě využívá výhod této nové technologie.

Bez nutnosti účasti IT

Pro použití ClientMatch není potřeba nic konfigurovat, monitorovat, ani spravovat. Dokonce rozpozná přenosy hlasu či videa, které jsou citlivé na latenci, pomocí QoS na 7-mé vrstvě jim dá automatickou prioritu a čeká na ukončení jejich přenosu. Pak teprve může dojít ke směrování na nové přístupové body. Výsledkem je zajištění lepšího komfortu pro koncového uživatele a snížení nákladů na IT podporu.

Další články

RSS

Naši partneři o nás