Média a my

Extreme Networks AVB přepínače – jednodušší a lepší cesta

AVB (Audio Video Bridging) systém nahrazující fyzickou i logickou složitost sítě je zde! Výrazně zjednoduší celkovou správu sítě a podporu.

 

AVB (Audio Video Bridging) představuje sadu IEEE 802.1 a souvisejících IEEE 1722 a IEEE 1733 standardů. Cílem je sjednotit infrastrukturu pro běžná uživatelská data a multimediální přenosy běžící v reálném čase. Pro jednotlivé audio/video toky jsou dynamicky přiřazována pásma v síti s garancí kvality služby. Proto lze používat pouze jednu síť a není třeba žádná složitá konfigurace QoS. Vše se pak odráží v nižších nákladech na hardware, implementaci a jednotného řízení.

Jednoduchost AVB je vidět na každém kroku. Zapnutí AVB na přepínačích Extreme Networks vyžaduje pouze jediný řádek kódu:

enable avb

Nyní již není problém nasadit ozvučení koncertních hal, stejně tak i přednáškových sálů, vybudování centrálního hlásiče v budovách nebo postavení kamerových systémů s vysokou kvalitou obrazu. To vše za cenu běžné LAN infrastruktury, kterou lze sdílet i pro běžné datové přenosy.


Více >>

 

Další články

RSS

Naši partneři o nás