Média a my

Aruba Networks Workspace Partner Program

Aruba Workspace partner program má za cíl integraci a certifikaci mobilních aplikací od různých dodavatelů do Aruba BYOD prostředí s bohatými možnostmi zabezpečení jako je jailbreak detekce, šifrování aplikačních dat, ověřování oproti Active directory, politická kontrola atd.

Aruba Workspace společně s Network Access Control (NAC), Mobile Device Management (MDM) a Mobile Application Management (MAM) tvoří kompletní sadu systémů, jež jsou součástí jednoho řešení Aruba ClearPass Access System s cílem spolupráce na zabezpečení firemních dat a zároveň snížení BYOD nákladů.


Aruba WorkSpace zajišťuje plynulý tok podnikové sítě. Například upřednostňuje aplikace s vyšší prioritou nebo v případě, že se zaměstnanec připojuje k nedůvěryhodné síti, automaticky vytvoří specifickou VPN pro šifrování provozu a zajistí nepřetržitý přístup k interním zdrojům. Aruba WorkSpave naopak také může omezit přístup k síti, která je poškozená nebo obsahuje neschválené aplikace.

Více o Aruba Workspace:

http://www.arubanetworks.com/news-releases/aruba-networks-clearpass-access-management-system-now-first-byod-solution-to-combine-network-control-with-application-and-device-management-in-a-single-platform/

http://www.arubanetworks.com/news-releases/aruba-networks-launches-workspace-partner-program/

Další články

RSS

Naši partneři o nás