Média a my

Fortinet představuje nové řešení pro kompletní zabezpečení WLAN sítě

Fortinet představil nové řešení pro bezpečnou síť, které je speciálně určeno pro distribuovaná prostředí. Řešení Secure WLAN spojuje bezdrátový i tradiční kabelový přístup, bezpečnostní prvky, autentizaci, přepínače a řízení. Vše ve snadno spravovatelném prostředí s širokými možnostmi vynucování politik.

Mezi klíčové vlastnosti Secure WLAN patří:

  • Integrovaná bezpečnost
  • Nízké celkové náklady vlastnictví (TCO)
  • Viditelnost zařízení
  • Autentizace
  • Škálovatelnost

Ethernetové přepínače FortiSwitch-28C a FortiSwitch-348B & bezdrátové přístupové body FortiAP-14C a FortiAP-28C

Jako součást tohoto řešení nabízí Fortinet nové produkty pro bezdrátové i klasické prostředí: ethernetové přepínače FortiSwitch-28C a FortiSwitch-348B a bezdrátové přístupové body FortiAP-14C a FortiAP-28C. Obě zařízení FortiSwitch nabízí bezproblémovou integraci různých technologií Fortinetu, přičemž funkce Power-over-Ethernet poskytuje energii přímo skrze síťový kabel a eliminuje potřebu instalace další kabeláže k bezdrátovým přístupovým bodům. Navíc umožňuje dodávku energie pro IP telefony FortiVoice, IP monitorovací kamery FortiCam a další zařízení jako maloobchodní koncové terminály. Nové přístupové body FortiAP jsou malé a jednoduše aplikovatelné (plug-and-play) bezdrátové body ve standardu 802.11n, které dovolují organizacím snadno a bezpečně prodloužit bezdrátový přístup do poboček a na domácí pracoviště při zachování centrálního řízení a kontroly politiky.

Řízení přepínačů a přístupových bodů stejně jako vynucování politiky s ohledem na uživatele nebo zařízení je zajišťováno bezpečnostními zařízeními FortiGate®. Ty obsahují integrovanou ochranu pomocí pokročilých firewallů, VPN konektivitu, řízení koncových bodů a aplikací, filtrování webu, antimalware a DLP (Data Loss Prevention). Toto vše dohromady představuje kompletní a vysoce bezpečné integrované řešení pro zajištění bezpečnosti v tradičním i bezdrátovém prostředí.

Další články

RSS

Naši partneři o nás