Média a my

Extreme Network a Fortinet tvoří základ pro moderní datová centra

Extreme Networks a Fortinet zahájili spolupráci na řešení podporující požadavky rozsáhlých pronájmů cloudové infrastruktury. Mezi klíčové vlastnosti tohoto řešení patří flexibilita a škálovatelnost řešení podporující až 128 000 virtuálních strojů.

Základem řešení je Extreme Networks Open Fabric architektura. Jádro tvoří Extreme Networks BlackDiamond X8 switche, jež jsou klíčovou součástí při řešení podnikových a cloudových rozsáhlých next generation datových center. Hlavními rysy jsou konvergence, virtualizace a konsolidace. BlackDiamond switche v kombinaci s Extreme Networks Summit Top-of-rack (ToR) switchy, jako je summit X670, umožňují podnikům a poskytovatelům cloudových služeb efektivně dodat síťový výkon a rozsah potřebný pro vyvíjející se architekturu datového centra.
BlackDiamond X8 nabízí 768 portů o rychlosti 10 GbE nebo 192 portů o rychlosti 40 GbE v jednom šasi. Může se pochlubit extrémně nízkou spotřebou energie, a to pouhých 5,6 wattů na 10 Gigabit Ethernet port.

BlackDiamond X8 doplňuje Fortinet FortiGate 5140B bezpečnostní systém, který nabízí ATCA kompatibilní architekturu na bázi konsolidované bezpečnostní ochrany sítě. FortiGate 5140B nedávno získal titul "nejrychlejší firewall" (propustnost firewallu je 559 Gb). FortiGate-5000 serie bezpečnostní systémy nabízejí výkon, spolehlivost a škálovatelnost pro vysokorychlostní sítě, díky níž je možné dosáhnout až 132 milionů souběžných relací. FortiGate 5000 šasi podporují až 3000 virtuálních domén a nabízí širokou škálu služeb, zabezpečení sítě, včetně kontroly aplikací, prevence průniků, filtrování webového obsahu, VPN, a anti-malware.

Více >>

Další články

RSS

Naši partneři o nás