Média a my

Black Diamond X8 v nejnovějším datovém centru

Nejnovější energeticky úsporné LEED certifikované datové centrum se rozhodlo pro použití BlackDiamond X8 hlavně z důvodu extrémně nízké latence, vysokého výkonu, velmi nízké spotřeby energie a široké podpory aplikací včetně SDN.

Open Fabric BlackDiamond X8 síťové řešení bylo vybráno do síťové infrastruktury Data Holdings , jež je vývojářem jednoho z nejnovějších 46.000 SF Tier III Data Facility center sloužící pro středozápad USA.

Energeticky úsporné LEED certifikované datové centrum ve městě Milwaukee bude otevřeno v dubnu tohoto roku. Podporuje ultra-Fast Ethernet rychlosti poskytující ty nejlepší a nejnovější možnosti i těm nejnáročnějším zákazníkům. Datové centrum se rozhodlo pro použití BlackDiamond X8 právě z důvodu extrémně nízké latence, vysokého výkonu, velmi nízké spotřeby energie a široké podpory aplikací včetně SDN poskytující progresivní a centralizované metody k dosažení monitorování a vizualizace sítě, OpenFlow/OpenStack a vlastních softwarových aplikací.

Celková účinnost datového centra se měří dle tzv. PUE - Power Utilization Efficiency. PUE je poměr, který porovnává celkové množství energie, které používají zařízení v datových centrech s použitým množstvím energie při zpracování IT procesů. Čím je toto číslo nižší, tím lépe. Průměrná datová centra mají hodnotu PUE kolem 1,8-1,89. Nové datové centrum se bude chlubit hodnotou PUE 1,32, což je vynikající výkon pro Tier III datové centrum.

Další články

RSS

Naši partneři o nás