Média a my

FortiOS 5 získalo ocenění Virus Bulletin VB100 – skóre RAP ve výši 96,6 procenta

Řešení FortiOS 5 bylo certifikováno redakcí renomovaného magazínu Virus Bulletin a zároveň získalo skóre RAP (Reactive and Proactive, Reaktivně a Proaktivně) ve výši 96,6 procenta. Ze třiceti testovaných společností získal Fortinet jako jediný skóre vyšší než devadesát procent.

Hodnota RAP v hodnocení Virus Bulletinu ukazuje schopnost bezpečnostního řešení detekovat škodlivé kódy objevené nově v uplynulých týdnech (Reaktivně) a schopnost odhalovat zcela nové kódy objevené od okamžiku, kdy bylo řešení přijato k testu Virus Bulletinem (Proaktivně). Proaktivní testování je přitom mimořádně důležité, protože právě nejnovější hrozby představují největší riziko.


Základem FortiOS 5 je pět technologií, které nabízejí organizacím všech velikostí možnost využít maximální možnou ochranu: pokročilá detekce malware (založená nejen na signaturách, ale také na hodnocení souborů), odhalování exploitů a ochrana před nimi (IPS systém chrání slabé místo do vydání regulérní aktualizace), cloudové systémy reputace (hodnocení webových stránek a zdrojů), reputace lokálního klienta (vyhledávání slabých míst v lokální síti a nastavení individuálních podmínek) a více vektorová politika (politika založená na identitě uživatele nebo zařízení).

Další články

RSS

Naši partneři o nás