Média a my

Fortinet představuje nové bezdrátové přístupové body a nové FortiTokeny pro dvoufaktorovou autentizaci

Fortinet oznámil zavedení čtyř nových bezdrátových přístupových bodů, které v kombinaci s novými FortiTokeny zásadně zvýší bezpečnost Bring Your Own Device (BYOD) a WiFi-Fi řešení.

FortiAP-320B

dual-band dual-radio IEEE 802.11a/b/g/n přístupový bod pracující na frekvenci 2,4 GHz b/g/n i 5 GHz a/n. Je použita nová 3x3 MIMO technologie, jež umožňuje připojení rychlostí až 450Mps na jedno rádio, což přináší 50%ní zlepšení oproti předchozí technologii. Tento přístupový bod je určen pro rozsáhlejší prostory, která vyžadují vysokou dostupnost a propustnost. Poskytuje také duální redundantní PoE port pro zachovaní provozu i v případě selhání PoE injectoru nebo PoE switche.

FortiAP-223B

vnitřní dual-band dual-radio 802.11a/b/g/n bezdrátový přístupový bod s externími anténami a propustností až 600Mbp. FAP-223B je speciálně navržen s RP-SMA anténními konektory, které umožňují využít směrové antény pro optimální pokrytí nákupních center, velkých výrobních hal apod.

FortiAP-112B

venkovní IEEE 802.11b/g/n cenově výhodný přístupový bod pracující na frekvenci 2,4 GHz s propustností až do 65Mbps. Bezdrátový přístupový bod FortiAP 112B má vestavěnou směrovou anténu, která vysílá signál o výkonu až 6 dB, což umožňuje vysoce výkonné point to multipoint připojení. Tak jako veškeré produkty fortiAP je možné tento přístupový bod používat v AP modu, Mesh modu, Bridge modu a nebo jako vzdálené AP.


FortiAP-11C

malý plug and play přístupový bod vhodný pro cestování nebo pro vzdálené přístupy. Toto kompaktní zařízení nabízí IEEE 802.11 b / g / n rádio, 2 ethernetové porty a integrovanou napájecí zástrčku pro flexibilní použití jako vzdálené AP. Po zapojení se automaticky stáhne konfigurace se stejným SSID používaném v podnikovém prostředí, zaměstnanci tak automaticky získají bezpečný šifrovaný internetový přístup k podnikovým zdrojům.

FortiToken 200CD

tyto fortitokeny jsou dodávány s šifrovaným aktivačním CD. Tato metoda aktivace tokenu zaručuje, že OTP generovaná čísla nejsou nikdy vystavena v on-line databázi mimo svou přímou kontrolu.

FortiToken Mobile

One Time Password Aplikace pro mobilní zařízení. Tato alikace umožňuje mobilním Android a iOS zařízením (iPhone, iPad nebo iPod Touch) chovat se jako hardwarový OTP token.

FortiToken 300

hardwarový USB token pro správu a ukládání PKI certifikátů a jejich přidružených soukromých klíčů.


Další články

RSS

Naši partneři o nás