Média a my

SkyVera Day již podruhé !

Distributor SkyVera pozval svoje zákazníky, prodejní partnery a zástupce výrobců, jejichž produkty distribuuje, na druhý ročník konference do Aquapalace Hotel Prague. Konference proběhla pod názvem Next Generation Customer – zákazník nové generace.

Setkání zahájil Petr Janda, jednatel společnosti SkyVera. Poté následovalo úvodní vystoupení Reseller Magazinu, které navodilo atmosféru nové doby přednáškou pod názvem Třetí generace IT. Prezentace byla shrnutím faktů z poslední doby, která přerostla z éry mainframů a architektury klient/server do dnešní podoby totální mobility uživatelů ICT, kteří jsou dnes vybaveni nejen notebooky ale i tablet PC a smartphony všech současných platforem. Tato forma využívání IT však s sebou nese i zvýšené riziko bezpečnostních hrozeb. Jak se jim bránit, na to reagovaly následující přednášky zástupců výrobců, jejichž produkty SkyVera dodává na trh jakožto distributor s přidanou hodnotou.

Ze zástupců výrobců můžeme zmínit přednášky Sewerina Jodlowského ze společnosti Palo Alto, Natalie Gurové ze společnosti Zcaler, Ondřeje Valenta ze SafeNetu nebo Roberta Lachowieckeho ze společnosti Extreme Networks. Technologii Extreme Networks se ve své přednášce věnoval i Zdeněk Tlustý ze společnosti SkyVera.

Z prvních ohlasů zúčastněných lze odvodit, že velmi zajímavá byla přednáška Jana Václavíka ze společnosti SkyVera, který vtipným a přirozeným způsobem reagoval na hlavní téma konference a v průběhu své přednášky ve spolupráci s publikem v podstatě definoval „zákazníka další generace“ a nabídl odpovědi, jak takového zákazníka uspokojit. Řešením jsou zařízení společnosti Fortinet, která je právem označována za lídra inovací v oblasti bezpečnosti.

Nutno zmínit i přednášku Rolanda Messmera ze společnosti ARUBA, který ve svém vystoupení též popsal nový směr v oblasti bezpečnosti známý jako „Bring Your Own Device“. Zatímco dříve společnosti říkali rezolutní NE různým mobilním zařízením zaměstnanců v rámci firemní sítě, dnes se tento pohled mění a firmy se čím dál více snaží novým trendům přizpůsobit a začlenění těchto zařízení do firemní sítě umožnit. Společnost ARUBA na konceptu BYOD dlouhodobě pracuje a spolu se zaměstnanci SkyVery na místě předvedli i praktickou ukázku tohoto začlenění do firemní sítě.

Konference se zúčastnilo 7 významných výrobců, jejichž přednášky si přišla poslechnout téměř stovka prodejních partnerů a zákazníků ze všech jak vertikálních, tak horizontálních segmentů trhu (soukromá sféra – SMB, enterprise, státní správa).

Setkání bylo zakončeno slosováním dotazníků o věcné ceny. Krom velkého množství reklamních a upomínkových předmětů si účastníci odnesli i například AP od firmy Aruba, virtuální kreditní kartu na 200$ vystavenou společností Palo Alto a jako hlavní cenu voucher v hodnotě 20tis Kč na Eurovíkend dle vlastního výběru. Výherce hlavní ceny se po vylosování ujal slova a bez zaváhání se rozhodl věnovat hlavní cenu na charitativní účely. Toto gesto bylo velmi příjemným vyvrcholením celého dne.

Partneři SkyVera Day: Aruba Networks, Aver, Extreme Networks, FortiNet, SafeNet, Palo Alto Networks, Zscaler

Mediální partner: Reseller Magazine z vydavatelství DCD Publishing

Další články

RSS

Naši partneři o nás