Kariera

Proč pracovat v Exclusive Networks Czechia?

Naší vizí je budovat plně důvěryhodný digitální svět pro všechny

#wearetrusted

 

Jsme VAD distributor IT produktů. Naší misí je stát se mezinárodně důvěryhodnými specialisty na digitální infrastrukturu →#weareglobal #wearevisionary

 

Máme silné základy. Tvoří je lidé, kteří tu pracují. 

Pracujeme s produkty převážně z oblasti síťové bezpečnosti, infrastruktury a open source software. Náš model distribuce s přidanou hodnotou stojí jednoznačně na lidech. Jsou to právě zaměstnanci, kteří budují pevné vztahy s partnery a poskytují jim nejen kvalitní produkty ale i know-how na té nejvyšší úrovni.

Našim partnerům poskytujeme produkty i odborné know-how a marketingové a obchodní poradenství. Proto je u nás důležité pravidelné vzdělávání. Každý pro svou pozici potřebuje něco jiného, k tomu jsou u nás pravidelné meetingy s manažerem, kde se domluvíme na plánu rozvoje. Máme vlastní výukovou vzdělávací platformu s prvky gamifikace – Veracomp Academy.

Co nepodporujeme jsou zbytečné procesy, které limitují možnosti rozvoje a růstu. Navzájem si věříme, podporujeme a pracujeme na společném cíli.

Chcete se stát součástí týmu? Napište Olze na hr@exclusive-networks.cz

působíme ve více než

0

zemích regionu Střední a Východní Evropy
v portfoliu máme více než

0

výrobců
potkáš u nás více než

0

kolegyň a kolegů

Budeš vědět, kam směřuješ.

„Mým snem bylo objevování pradávných civilizací...

...od archeologie jsem upustil, ale objevování mě stále baví. Hledám v lidech pozitivní vlastnosti, které mohu rozvíjet. Nesnažím se je předělat k obrazu svému, pracuji s každým individuálně. Sám jsem po studiu začínal na pozicích, kde mi chyběly dostatečné zkušenosti na jejich vykonávání. Učil jsem se z vlastních chyb a vždy jsem rád, když se můžu zlepšovat. Kolegům ukazuji, jak si najít cestu, která je posune dopředu. Vážím si práce každého z nich.“

Petr Janda, Country Manager   pro Exclusive Networks Czechia & Slovakia

Jaká je naše firemní kultura a hodnoty?

 
Při naší práci ctíme tyto hodnoty:
_M2A9929

Náš tým tvoří špičkoví odborníci ve všech oblastech s exkluzivním know-how.

#wearespecialist

Jsme inovativní lídr digitální transformace

DSC_4913

Máme silné základy. Tvoří je lidé, kteří zde pracují. Jsme hluboce přesvědčeni, že jejich jedinečný talent nám pomáhá rychleji růst.

#weareskillful

Jsme lidští

_M2A0209

Ať už v týmu nebo ve vztahu k partnerům a zákazníkům, máme vztahy postavené na silné důvěře, čímž naplňujeme naši vizi.

#weareconfident

Jsme loajální

Veracomp_Exclusive Networks office

Každý z nás reprezentuje společnost a uvědomuje si, jak je důležité spolupodílet se na tvoření přidané hodnoty. Prodáváme naši přidanou hodnotu, nikoli značku.

#wearestraightforward

Jsme orientovaní na přidanou hodnotu

6569

Náš unikátní přístup pomáhá partnerům získat více relevantních obchodních příležitostí.

#weareunique 

Jsme unikátní

prometheus_jsme originální

Zakládáme si na otevřené mysli s inovativním přístupem, kterým žijeme. Chceme být osobití a hledáme způsoby, které se vymykají běžným postupům. Měníme způsob hry.

#wearedisruptive #wearegiant

Jsme originální

IMG_1609

S vášní pro svoji práci tvoříme jeden tým se stejným cílem.

#wearestraightforward

Jsme jeden tým se stejným snem

Co práce u nás přináší?

  • Zaměstnavatele, kterému na lidech záleží

  • Možnosti růstu

  • Žádnou nudnou rutinu

  • Kolektiv skvělých kolegů

  • Možnost podílet se na rozhodování o dalším směřování společnosti

  • Vycházíme vstříc potřebám každého zaměstnance

Baví nás, co děláme!

_M2A9871

„Hledáme lidi, kteří mají chuť se rozvíjet a pracovat na tom, co je baví.

Ráda se potkávám s novými lidmi, každé takové setkání mi přinese něco nového. Snažíme se zůstat v kontaktu se zajímavými kandidáty, i když pro ně zrovna nemáme vhodnou pozici – neustále rosteme, takže se dost často stává, že pak takové kandidáty kontaktuji v řádu týdnů až měsíců s nabídkou účasti ve výběrovém řízení.“

Olga Staníčková, HR Manager

veracomp 19apr17 1324
_M2A0052
_M2A0224

Proč jsme tu rádi?

„My lidi učíme, aby měli široký záběr a v něm aby se sami svobodně pohybovali. Petr Janda je demokrat. On všem dává opravdu maximální míru svobody a neřeší zbytečnosti. Proto je Veracomp pro mě pořád atraktivní, i když jsem tu už hooodně dlouho."

Martina Jelinková

Operational Manager
„My jsme do Veracompu přišli jako celý tým v rámci akvizice. Na začátku jsme byli hodně nedůvěřiví a bylo to my a oni. Nechali nás ale dělat si práci po svým, nikdo neměl potřebu nás organizovat, a nakonec nás svou vstřícností a laskavostí všichni převálcovali, až jsme nakonec zjistili, že není my a oni, ale už jen my jako Veracomp.“

Radek Langkramer

Red Hat Certified Architect, Instructor & Examiner
„Věříme ve snahu budovat dlouhodobá partnerství jak dovnitř firmy, tak ven. To je naším klíčem k úspěchu. Chceme budovat trvalé vztahy, ve kterých obě strany získávají a vyhrávají."

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development

Jsme společensky zodpovědná firma

DSC_4782

Děláme si den jinak

Každý rok v rámci teambuildingu pořádáme tzv. Den jinak, kdy celá firma vyrazí pomoci tam, kde to je třeba, oblékne montérky a zaměstnanci odvedou kus poctivé práce pro dobrou věc. Není na škodu, když se jednou za rok zvedneme od počítače, vezmeme do ruky pořádné nářadí a trochu si ušpiníme ruce.

IMG_0171

Užívame si osvětové a vzdělávací projekty

V naší gamifikované vzdělávací Veracomp Academy pro zaměstnance získáváme za dosažené vzdělávací úspěchy „platidlo“, za které si můžeme nakupovat drobné odměny. Ne každý ale stojí o materiální odměny, proto máme možnost za tuto herní měnu věnovat příspěvek na charitu. Vybrané peníze pak věnujeme na nějaký vzdělávací nebo osvětový projekt pro děti nebo mladé lidi. 

nordwood-themes-Nv4QHkTVEaI-unsplash

Podporujeme charitu

Od zaměstnanců, jejich rodin a přátel sbíráme vyřazené šatstvo, které pravidelně odvážíme do charity. Nejde o zničený nebo znečištěný textil, ale o oblečení, které ještě může posloužit někomu dalšímu. 

Veracomp kariéra cesta

Věnujeme peněžní dar na projekty

Sledujeme kilometry, které námi distribuované zboží urazí od výrobce až k zákazníkovi. Každý rok ujetou vzdálenost spočítáme a věnujeme peněžní dar na projekty, které vedou ke zlepšení životního prostředí v České a Slovenské republice. 

movember

Šíříme osvětu o prevenci

Už třetím rokem náš Movember tým „Veracomp KníRun“ vyráží do boje se zákeřnými mužskými onemocněními! Přijímáme pohybovou výzvu Move Every Day a také se nám podařilo vybrat nějaké peníze ve veřejné sbírce na podporu nadačního fondu Muži proti rakovině.

louis-hansel-shotsoflouis-ZeRAzQMf4MI-unsplash

Snažíme se šetřit naší planetu

Nejen ve firmě se snažíme být ekologicky zodpovědní a tak třídíme, nosíme si vlastní nádoby, netiskneme zbytečnosti a chystáme se k dalším krokům, aby naše planeta byla čistější a zelenější. 

Mrkněte na náš Instagram

Aktuálně otevřené pozice

Full-Time

System Engineer / Presales Consultant

Full-Time

SALES SUPPORT REPRESENTANT

Full-Time

Presales Consultant – IT bezpečnost

Full-Time

Business Development Manager

Více o tom, jak se žije ve Exclusive Networks Czechia, najdeš na:

X