Kariera

Proč pracovat ve Veracompu?

Ambicí celého týmu je stát se distributorem číslo 1

Jsme férový VAD distributor IT produktů. Naším cílem je dodávat funkční a bezpečná řešení v oblasti IT.

Máme silné základy. Tvoří je lidé, kteří tu pracují. 

Otevřenost, svoboda a zodpovědnost. To jsou hodnoty, na kterých ve Veracompu frčíme. Byrokracii se snažíme co nejvíce omezovat, ale 100 % pankáči taky nejsme. Musí za námi být vidět dobře odvedená práce. Chceme totiž dělat věci líp než ostatní. Necítíte se v nějaké oblasti úplně jistí v kramflecích?                                           Nevadí. Máme Veracomp Academy - gamifikovanou vzdělávací platformu, kde si každý najde přesně to, co potřebuje, aby byl ještě lepší.

Chcete se stát součástí týmu? Napište Olze na hr@veracomp.cz

působíme ve více než

0

zemích regionu Střední a Východní Evropy
v portfoliu máme více než

0

výrobců
potkáš u nás více než

0

kolegyň a kolegů

Budeš vědět, kam směřuješ.

„Mým snem bylo objevování pradávných civilizací...

...od archeologie jsem upustil, ale objevování mě stále baví. Hledám v lidech pozitivní vlastnosti, které mohu rozvíjet. Nesnažím se je předělat k obrazu svému, pracuji s každým individuálně. Sám jsem po studiu začínal na pozicích, kde mi chyběly dostatečné zkušenosti na jejich vykonávání. Učil jsem se z vlastních chyb a vždy jsem rád, když se můžu zlepšovat. Kolegům ukazuji, jak si najít cestu, která je posune dopředu. Vážím si práce každého z nich.“

Petr Janda, CEO Veracomp s.r.o. a Veracomp Slovakia s.r.o.

Jaká je naše firemní kultura a hodnoty?

„Mou vizí je vytváření bezpečného prostředí pro můj tým, založeného na důvěře a spolupráci. Veracompu vděčím za to, že to mohu naplňovat a podílet se na budování talentů každého kolegy. Neustálá práce na sobě nás dělá bohatším uvnitř a nakonec i navenek.
Naďa Bogdányi, Head of Marketing Department CZ/SK
 
 
Naše hodnoty jsou odrazem naší práce:
_M2A9929

Podporujeme se v dalším vzdělávání – vytváříme zaměstnancům vhodné příležitosti a podmínky. Respektujeme při tom individuální potřeby a preference každého z nás. Svůj profesní rozvoj plánujeme systematicky a v souladu s potřebami vlastními, i s potřebami společnosti.

Neustále se zdokonalujeme ve všem, co děláme.

DSC_4913

Respektujeme individualitu druhých a vážíme si jejich práce – každá pracovní pozice totiž svým vlastním způsobem přispívá k celkovým výsledkům naší společnosti.

Budujeme vztahy postavené na vzájemném respektu.

_M2A0209

Poskytujeme vysoce kvalitní služby, a přitom respektujeme individuální potřeby svých obchodních partnerů. Umíme ušít skvělé řešení na míru, i když to třeba znamená práci navíc. Na prvním místě pro nás je, aby byl náš zákazník spokojen a vracel se k nám s důvěrou. Nechceme prodávat za každou cenu.

Vážíme si každého partnera i zákazníka.

47405

Veracomp dává lidem maximální svobodu a možnosti růstu. Naše svoboda však není absolutní, i ona má své hranice, dané obecně platnými etickými normami a zájmy společnosti. Svoboda musí jít vždy ruku v ruce se zodpovědností – každý z nás by si měl uvědomovat, jaké jsou cíle a potřeby Veracompu, a jak každý přispíváme k jejich naplnění.

Ctíme svobodu a zodpovědnost.

6569

Nesmyslné papírování a neužitečné reporty jsme úplně zrušili. Chceme pracovat efektivně a nedělat nic zbytečně. Neustále hledáme možnosti, jak pracovní postupy co nejvíce zjednodušit, zautomatizovat a „očistit“ od nadbytečných úkonů.

Odstraňujeme byrokracii.

6594

Pro naše partnery a zákazníky jsme důvěryhodní a předvídatelní, mohou se na nás plně spolehnout. Neporušujeme etické normy a jednáme v nejlepším zájmu zákazníka. Neslibujeme to, co nemůžeme 100% splnit.

Držíme slovo.

IMG_1609

Nebojíme se říct svůj názor a diskutovat o něm s kolegy i nadřízenými. Právě rozmanitost názorů, přístupů a pohledů na věc, nám pomáhá růst a hledat nové cesty k naplnění firemních cílů.

Nebojíme se komunikovat otevřeně a upřímně.

Co práce u nás přináší?

  • Zaměstnavatele, kterému na lidech záleží

  • Možnosti růstu

  • Žádnou nudnou rutinu

  • Kolektiv skvělých kolegů

  • Možnost podílet se na rozhodování o dalším směřování společnosti

  • Vycházíme vstříc potřebám každého zaměstnance

Baví nás, co děláme!

_M2A9871

„Hledáme lidi, kteří mají chuť se rozvíjet a pracovat na tom, co je baví.

Ráda se potkávám s novými lidmi, každé takové setkání mi přinese něco nového. Snažíme se zůstat v kontaktu se zajímavými kandidáty, i když pro ně zrovna nemáme vhodnou pozici – neustále rosteme, takže se dost často stává, že pak takové kandidáty kontaktuji v řádu týdnů až měsíců s nabídkou účasti ve výběrovém řízení.“

Olga Staníčková, HR Manager

veracomp 19apr17 1324
_M2A0052
_M2A0224

Proč jsme tu rádi?

„My lidi učíme, aby měli široký záběr a v něm aby se sami svobodně pohybovali. Petr Janda je demokrat. On všem dává opravdu maximální míru svobody a neřeší zbytečnosti. Proto je Veracomp pro mě pořád atraktivní, i když jsem tu už hooodně dlouho."

Martina Jelinková

Operational Manager
„My jsme do Veracompu přišli jako celý tým v rámci akvizice. Na začátku jsme byli hodně nedůvěřiví a bylo to my a oni. Nechali nás ale dělat si práci po svým, nikdo neměl potřebu nás organizovat, a nakonec nás svou vstřícností a laskavostí všichni převálcovali, až jsme nakonec zjistili, že není my a oni, ale už jen my jako Veracomp.“

Radek Langkramer

Red Hat Certified Architect, Instructor & Examiner
„Věříme ve snahu budovat dlouhodobá partnerství jak dovnitř firmy, tak ven. To je naším klíčem k úspěchu. Chceme budovat trvalé vztahy, ve kterých obě strany získávají a vyhrávají."

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development

Jsme společensky zodpovědná firma

DSC_4782

Děláme si den jinak

Každý rok v rámci teambuildingu pořádáme tzv. Den jinak, kdy celá firma vyrazí pomoci tam, kde to je třeba, oblékne montérky a zaměstnanci odvedou kus poctivé práce pro dobrou věc. Není na škodu, když se jednou za rok zvedneme od počítače, vezmeme do ruky pořádné nářadí a trochu si ušpiníme ruce.

IMG_0171

Užívame si osvětové a vzdělávací projekty

V naší gamifikované vzdělávací Veracomp Academy pro zaměstnance získáváme za dosažené vzdělávací úspěchy „platidlo“, za které si můžeme nakupovat drobné odměny. Ne každý ale stojí o materiální odměny, proto máme možnost za tuto herní měnu věnovat příspěvek na charitu. Vybrané peníze pak věnujeme na nějaký vzdělávací nebo osvětový projekt pro děti nebo mladé lidi. 

nordwood-themes-Nv4QHkTVEaI-unsplash

Podporujeme charitu

Od zaměstnanců, jejich rodin a přátel sbíráme vyřazené šatstvo, které pravidelně odvážíme do charity. Nejde o zničený nebo znečištěný textil, ale o oblečení, které ještě může posloužit někomu dalšímu. 

Veracomp kariéra cesta

Věnujeme peněžní dar na projekty

Sledujeme kilometry, které námi distribuované zboží urazí od výrobce až k zákazníkovi. Každý rok ujetou vzdálenost spočítáme a věnujeme peněžní dar na projekty, které vedou ke zlepšení životního prostředí v České a Slovenské republice. 

movember

Šíříme osvětu o prevenci

Už třetím rokem náš Movember tým „Veracomp KníRun“ vyráží do boje se zákeřnými mužskými onemocněními! Přijímáme pohybovou výzvu Move Every Day a také se nám podařilo vybrat nějaké peníze ve veřejné sbírce na podporu nadačního fondu Muži proti rakovině.

louis-hansel-shotsoflouis-ZeRAzQMf4MI-unsplash

Snažíme se šetřit naší planetu

Nejen ve firmě se snažíme být ekologicky zodpovědní a tak třídíme, nosíme si vlastní nádoby, netiskneme zbytečnosti a chystáme se k dalším krokům, aby naše planeta byla čistější a zelenější. 

Mrkněte na náš Instagram

Aktuálně otevřené pozice

Full-Time

System Engineer / Presales Consultant

Více o tom, jak se žije ve Veracompu, najdeš na:

X