Extreme Networks opět lídrem v Gartner Magic Quadrant

V této extrémně náročné a nepředvídatelné době všichni hledáme způsoby, jak se rychle a zároveň efektivně přizpůsobit novým pracovním podmínkám – a to si žádá kvalitní, spolehlivé a pokrokové technologie a řešení. Za takových okolností se nic nevyrovná spolupráci s lídrem na trhu. Jsme tedy velmi hrdí na to, že Extreme Networks opět zaujímá – již třetí rok v řadě – pozici lídra v průzkumu Gartner Wired and Wireless LAN 2020 Magic Quadrant.

“Jde o významný úspěch a potvrzení již stabilní pozice mezi lídry v oboru Enterprise řešení v oblasti IT infrastruktury, který patří stále mezi dynamicky rostoucí odvětví s velkým inovativním potenciálem a zároveň vysoce konkurenčním prostředím minimálně v posledním desetiletí.” říká k umístění Marek Szotkowski, Extreme Networks Brand Development Manager ve Veracomp s.r.o.

Stáhněte si celý Gartner Magic Quadrant report pro rok 2020 a zjistěte mimo jiné více o tom, jak se změnilo prostředí pevné a bezdrátové sítě LAN nebo jaké nové výzvy čekají každého výrobce v odvětví.

X