Extreme Academy – víc než jen vzdělávací program

Extreme Academy si klade jen jeden, za to velmi důležitý, cíl – vzdělávat, inspirovat a pomáhat tak nové generaci infrastrukturních administrátorů a architektů nastartovat jejich profesní kariéry.

Prostřednictvím programu získají školící agentury a univerzitní pracoviště výukové zdroje, přístup k technologiím nové generace i příležitost pro své studenty získat kvalifikaci Extreme Networks Associate (XNA). A tím výhody programu zdaleka nekončí!

Program pod hlavičkou Extreme Networks nabízí flexibilní kurzy, které lze integrovat do stávajících studijních osnov či je vyučovat samostatně. Kurzy pokrývají důležitá témata od IT sítí, zabezpečení a základů cloudu přes design a výstavbu síťové IT infrastruktury až po nové technologie v čele s umělou inteligencí.

Extreme Academy je víc než jen vzdělávací program. Je to partnerství, které nabízí organizacím a studentům možnost budovat síť kontaktů v oboru, která je v dnešní době pro úspěšnou kariéru nepostradatelná.

Stáhněte si brožuru Extreme Academy a zjistěte bližší informace o obsahu a zaměření kurzu.

A jako ochutnávku, co Extreme Academy dokáže nabídnout, vám exkluzivně přinášíme záznam z lekcí kurzu, které jsou pro vás dostupné na YouTube.

X