březen, 2021

10bře(bře 10)9:3011(bře 11)13:30Operátorské školení LOGmanager - online webinář9:30 - 13:30 (11)

Zobrazit více

Informace o eventu

Žádost o registraci odesílat emailem na  vanourkova@logmanager.cz. Potvrzení o účasti a pozvánku do kalendáře s linkem na online školení a detaily přístupu k hands-on LOGmanageru zašleme po potvrzení registrace.

 

Školení je zdarma po zaslání čísla voucheru při registraci. Pro účastníky bez voucheru je nutné objednání školení přes partnerský kanál dle ceníku LOGmanager pod následujícím produktovým číslem: LOGM-EDU-OPER (poptávka na e-mail michaela.rolencova@veracomp.cz).

 

AGENDA:

Popis školení:

Operátorské školení si klade za cíl seznámit operátora LOGmanageru s nejčastějšími postupy při využívání řešení.  Operátorem je zde zamýšlen uživatel, který neprovádí kompletní nastavení a údržbu systému, ale ve své pracovní činnosti využívá LOGmanager k vyhledávání informací ze shromážděných strojových dat, provádí ad-hoc analýzy, audity, či chce vytvářet uživatelské dashboardy, pravidelné reporty, případně jednoduché alerty.  Operátor se na školení seznámí se základní logikou řešení a naučí se LOGmanager uživatelsky ovládat se všemi aspekty tak, aby mohl být jeho aktivním uživatelem. Po školení obdrží účastník potvrzení o absolvování školení v pdf.

 

Obsah školení:

Seznámení se s LOGmanagerem

Co jsou to logy, události a strojová data

Architektura LOGmanageru

Průběh toku logů uvnitř LOGmanageru

Vyhledávání v dashboardech, vytváření nových dashboardů, reporty a export dat

Základy vytváření a testování alertů

Otázky a odpovědi, rekapitulace.

 

Reference: https://www.logmanager.cz/wp-content/uploads/2020/06/LOGmanager_Skoleni_CZ_v1.pdf

 

 

Způsob realizace:

Online – platforma ZOOM. Školení je rozděleno na dva dny po 4 hodinách (pro udržení pozornosti účastníků je on-line školení rozděleno do dvou dnů). K dispozici účastníkům školení je vždy připraven LOGmanager na hands-on část školení a vlastní testy.

Čas

10 (Středa) 9:30 - 11 (čtvrtek) 13:30

X