prosinec, 2021

Event výrobcu:LOGManager09pro9:0017:00Operátorské školení LOGmanager9:00 - 17:00 Event výrobcu:LOGManager

Zobrazit více

Informace o eventu

Školení je zdarma po zaslání čísla voucheru při registraci. Pro účastníky bez voucheru je nutné objednání školení přes partnerský kanál dle ceníku LOGmanager pod následujícím produktovým číslem: LOGM-EDU-OPER (poptávka na e-mail michaela.rolencova@veracomp.cz).

Školení proběhne on-site v budově sídla Veracompu za předpokladu, že bude příznivá situace ohledně Covid-19. Pokud budou protiepidemiologická opatření proti, bude školení převedeno do online verze viz níže, a to ve dvou dnech (vždy 9:30-14:00)

 

AGENDA:

Popis školení:

Operátorské školení si klade za cíl seznámit operátora LOGmanageru s nejčastějšími postupy při využívání řešení.  Operátorem je zde zamýšlen uživatel, který neprovádí kompletní nastavení a údržbu systému, ale ve své pracovní činnosti využívá LOGmanager k vyhledávání informací ze shromážděných strojových dat, provádí ad-hoc analýzy, audity, či chce vytvářet uživatelské dashboardy, pravidelné reporty, případně jednoduché alerty.  Operátor se na školení seznámí se základní logikou řešení a naučí se LOGmanager uživatelsky ovládat se všemi aspekty tak, aby mohl být jeho aktivním uživatelem. Po školení obdrží účastník potvrzení o absolvování školení v pdf.

 

Obsah školení:

Seznámení se s LOGmanagerem

Co jsou to logy, události a strojová data

Architektura LOGmanageru

Průběh toku logů uvnitř LOGmanageru

Vyhledávání v dashboardech, vytváření nových dashboardů, reporty a export dat

Základy vytváření a testování alertů

Otázky a odpovědi, rekapitulace.

 

Reference: https://www.logmanager.cz/wp-content/uploads/2020/06/LOGmanager_Skoleni_CZ_v1.pdf

 

Způsob realizace:

Školení proběhne on-site v budově sídla Veracompu za předpokladu, že bude příznivá situace ohledně Covid-19. Pokud budou protiepidemiologická opatření proti, bude školení převedeno do online verze viz níže, a to ve dvou dnech ( vždy 9:30-14:00)

Online verze – platforma ZOOM. Školení je rozděleno na dva dny po 4 hodinách (pro udržení pozornosti účastníků je on-line školení rozděleno do dvou dnů). K dispozici účastníkům školení je vždy připraven LOGmanager na hands-on část školení a vlastní testy.

Registrace

Čas

(čtvrtek) 9:00 - 17:00

Místo konání

Šafaříkova 201/17

X