prosinec, 2021

09pro14:0015:00FORTINET: Využijte trendy v bezpečnosti pro váš obchod14:00 - 15:00

Zobrazit více

Informace o eventu

Nenechte si ujít náš prosincový webinář, kde se na produkty značky Fortinet podíváme pohledem zkušených obchodníků. Probereme vybrané produkty a řešení z pohledu skupin zákazníků, zaměříme se blíže na jejich prodejní atributy, přínosy pro zákazníka i obchodníka a neopomeneme ani vyzkoušené prodejní argumenty, kterým ani vaši zákazníci neodolají. A rozhodně nebude chybět ani prostor pro vaše otázky.

 

A na jaká témata se můžete těšit?

 

★   Fortinet CTAP – Proč jde o vhodný nástroj, který umí podpořit vaše obchodní aktivity? Jak využít nástroj při získání nerozhodného zákazníka? Jaké výstupy o stavu zabezpečení CTAP poskytuje a jak je správně využít při představení zákazníkovi?

★   SD-WAN – Využití SD-WA každým rokem roste a podle Gartner predikcí tomu tak bude i nadále. Ale ne všechna SD-WAN řešení jsou stejná. V čem tkví hlavní rozdíly a přínosy SD-WAN od Fortinet? Kdo je ideálním zákazníkem z pohledu velikosti a jakou přidanou hodnotu přináší SD-WAN společnostem z vybraných vertikál?

★   ZTNA – Vzdálená práce již sice není žádnou novinkou, avšak bezpečný vzdálený přístup je stále klíčovým tématem pro mnoho organizací. Proč ZTNA nabízí vyšší úroveň ochrany, aniž by byla rušivým elementem pro koncového uživatele? Jaké jsou přínosy pro administrátory sítě a pro celou společnost?

Registrace

Čas

(čtvrtek) 14:00 - 15:00

Místo konání

Online webinář

X