prosinec, 2021

01pro9:0011:30CrowdStrike Falcon Test Drive9:00 - 11:30

Zobrazit více

Informace o eventu

Přijďte si poslechnout o jedné s nejlepších platforem pro Endpoint Protection – CrowdStrike Falcon. V rámci našeho interaktivního workshopu vám ukážeme hned několik scénářů, které názorně demonstrují klíčové vlastnosti platformy. 

 

★   Ukážeme si, jak je nasazení platformy Falcon v praxi rychlé a snadné a také to, jak funguje uživatelské rozhraní v akci. Dále si vyzkoušíte detekci a prevenci reálného ransomwaru (Locky, WannaCry) a přesvědčíte se o tom, jak funguje behaviorální ochrana s neznámým typem malware. 

★   Phishing a útoky založené na prohlížeči totiž patří mezi nejčastější techniky dnešních útočníků. V dalším scénáři se proto stanete útočníkem, který provádí reálný útok a sofistikovaným způsobem kompromituje Windows stanici pomocí nástrojů jako je Metasploit nebo Mimikatz. Názorně tak uvidíte, jakým způsobem je EDR technologie CrowdStrike schopna mapovat a vizualizovat jednotlivé kroky, techniky a postupy útočníka pro samotnou investigaci bezpečnostního incidentu.

★   A na závěr workshopu se vžijete do role lovce. Ukážeme si, jak je možné platformu využívat na proaktivní vyhledávání hrozeb ve vašem prostředí, tzv. Threat Hunting.

 

Registrace

Čas

(Středa) 9:00 - 11:30

Místo konání

Veracomp s.r.o., Šafaříkova 17, 120 00 Praha 2

X