Deutsche Telekom zvolil ExtremeCloud IQ

Extreme Networks & Deutsche Telekom uvedli na trh novou Cloud-Driven LAN službu, která nabízí rozšířenou flexibilitu i výkonnost sítě. Poskytne tak svým zákazníkům špičkový monitoring, přehled i management dat a podpoří tím úsilí o digitální transformaci.

Telekom si vybral řešení ExtremeCloud IQ, jakožto jediný cloud management na trhu nabízející neomezený přístup k datům, k využití pro všechny net-based LAN služby v portfoliu společnosti. Díky ExtremeCloud IQ umožní Telekom svým zákazníkům ve více než 20 zemích světa proaktivní monitorování, kontrolu dodržování SLA i reportování dalších specifických ukazatelů – a to skrze bezpečnou, flexibilní a škálovatelnou službu snižující náklady na správu.

Konkrétně mohou zákazníci společnosti Telekom využívat výhod, které lídr na trhu Extreme Networks nabízí uživatelům řešení ExtremeCloud IQ a získat tak detailní přehled o aktivitách v jejich síti i její výkonnosti prostřednictvím jediného nástroje centralizované správy. Benefitem pro všechny stávající zákazníky Telekom užívající síťové služby LAN (NBLS) je přesun na předplatné ExtremeCloud IQ bez nákladů.

Partnerství mezi Extreme Networks a Telekom však poskytne svým zákazníkům celou řadu dalších výhod – zjistěte o nich více zde.

X