Webináře

Veracomp přednášející

Alois Andrýsek

Alois Andrýsek

Alois působí ve Veracompu na pozici Senior Security System Engineer. Pověst o jeho nezapomenutelně hlubokém hlasu a znalostech v oboru síťové bezpečnosti jej předchází.


Ladislav Arvai

Ladislav Arvai

Ladislav má na starosti technologie Fortinet a Mobilicom. Jak je vidět, jeho parketou je bezpečný, mobilní wireless svět.


Tomáš Barta

Tomáš Barta

Tomáš je Brand manager technologie Fortinet. Velmi rád testuje nové výrobky, poslední dobou z oblasti wearables a většinou ho potkáte ve společnosti jeho Macu, iPadu a iPhone.


Adam Postl

Adam Postl

Adam je ve Veracompu na pozici System Engineer. Klidně se může stát, že ho uvidíte jak stojí s knihou od H.G. Wellse před výlohou gurmánského obchodu. Nakoupené zboží následně uloží do svého vozu se snowboardem na střeše.


Jan Ryneš

Jan Ryneš

Honza ve Veracompu působí jako System Engineer a vyzná se ve většině technologií, které zastupujeme. Jeho motorka pravidelně zkrášluje okolí našich kanceláří.


Marek Szotkowski

Marek Szotkowski

Marek zastupuje technologii Extreme Networks. Dokáže plynule přecházet z češtiny do polštiny a slovenštiny, případně angličtiny. Ale nebojte, webináře přednáší v češtině.


Jan Šveňha

Jan Šveňha

Honza je vášnivým hráčem na kontrabas a rád se účastní diskuzí na libovolné téma. Krom toho u nás působí jako System Engineer. Jeho pes Ben je typickým zástupcem pouliční rasy a pravidelně navštěvuje naše kanceláře v Praze.


Zdeněk Tlustý

Zdeněk Tlustý

Zdeněk působí ve Veracompu jako System Engineer. Pro technickou radu se vždy jde za Zdendou, čímž se z něj stává oblíbený terč dotazů na nefunkční WiFi a zaseklý Excel. Mimochodem, nejlepší kávu ve Veracompu umí právě Zdenda.


Ondřej Večl

Ondřej Večl

Ondra je ve Veracompu na pozici System Engineer. Když zrovna nepřemýšlí nad zapojením několika Fortizařízení v řadě, jezdí na své Jawě (zvané Kývačka), po celé republice a spí pod širákem.

Hosté

Robin Bay

Robin Bay (Trend Micro)


Adrián Kocián

Adrián Kocián (Veracomp Slovakia s. r. o.)


Hana Llanaj

Hana Llanaj (Veracomp Slovakia s. r. o.)


Zdeněk Pala

Zdeněk Pala (Extreme Networks)


Petr  Sršen

Petr Sršen (Symantec)


Lukáš Zeman

Lukáš Zeman (Veracomp Slovakia s. r. o.)

Lukáš se ve Veracompu stará o slovenský trh. Funguje v podstatě jako samostatná jednotka a obstará téměř všechny technologie, které máme v portfoliu. Je znalcem pálenky Žižak.


Michal Zlesák

Michal Zlesák (Extreme Networks)


Tomáš Zloch

Tomáš Zloch (Huatech a.s.)

Webináře jsou velmi jednoduché a šetří Váš čas

Většinou trvají od 25 do 60 minut a potřebujete k nim pouze počítač se stabilním připojením k síti. Doporučujeme využít sluchátka.

Veškeré údaje pro spuštění webináře dostanete mailem

Po přihlášení k webináři Vám dorazí potvrzovací email. V den konání webináře, cca 2 hodiny před jeho začátkem, obdržíte emailem link k připojení k webináři. Tento link doporučujeme spustit cca 5 - 10 minut před začátkem webináře.

Po kliknutí na link se Vám otevře registrační formulář, do kterého prosím vyplňte požadované údaje, po vyplnění se Vám spustí instalační konzole. Postupujte dle návodu na obrazovce.

Naši partneři o nás