Webináře

Webinář
Webinář

Red Hat Openstack - vaše virtuálne prostredie na mieru

15. únor 2018, 14:00 - 15. únor 2018, 15:00

Webinář

Nečakajte na vášho IT špecialistu pokým vám dodá virtuálne prostredie. Vytvorte si ho sami: úsporne, jednoducho a rýchlo! Prihláste sa náš webinár a dozviete sa viac.

Webinář

Webinář LOGmanager - Jak na LOGmanagement

09. březen 2018, 09:30 - 09. březen 2018, 11:00

Webinář

Proč je vhodné se věnovat Security Event Managementu?

Veracomp přednášející

Alois Andrýsek

Alois Andrýsek

Alois působí ve Veracompu na pozici Senior Security System Engineer. Pověst o jeho nezapomenutelně hlubokém hlasu a znalostech v oboru síťové bezpečnosti jej předchází.


Ladislav Arvai

Ladislav Arvai

Ladislav má na starosti technologie Flowmon a Mobilicom. Jak je vidět, jeho parketou je bezpečný, mobilní wireless svět.


Adam Postl

Adam Postl

Adam je ve Veracompu na pozici System Engineer. Klidně se může stát, že ho uvidíte jak stojí s knihou od H.G. Wellse před výlohou gurmánského obchodu. Nakoupené zboží následně uloží do svého vozu se snowboardem na střeše.


Jan Ryneš

Jan Ryneš

Honza ve Veracompu působí jako System Engineer a vyzná se ve většině technologií, které zastupujeme. Jeho motorka pravidelně zkrášluje okolí našich kanceláří.


Milan Straka

Milan Straka

Milan rozvíjí partnerský kanál. Pustit se s ním do diskuze můžete také na téma vaření, ale předem upozorňujeme, že to bude diskuze dlouhá. Skoro tak dlouhá, jako jsou jeho kalhoty lososové barvy, které nosí jen při zvláštních příležitostech.


Marek Szotkowski

Marek Szotkowski

Marek zastupuje technologii Extreme Networks. Dokáže plynule přecházet z češtiny do polštiny a slovenštiny, případně angličtiny. Ale nebojte, většinou přednáší v češtině.Jan Šveňha

Jan Šveňha

Honza je vášnivým hráčem na kontrabas a rád se účastní diskuzí na libovolné téma. Krom toho u nás působí jako System Engineer. Jeho pes Ben je typickým zástupcem pouliční rasy a pravidelně navštěvuje naše kanceláře v Praze.


Zdeněk Tlustý

Zdeněk Tlustý

Zdeněk působí ve Veracompu jako System Engineer. Pro technickou radu se vždy jde za Zdendou, čímž se z něj stává oblíbený terč dotazů na nefunkční WiFi a zaseklý Excel. Mimochodem, nejlepší kávu ve Veracompu umí právě Zdenda.


Ondřej Večl

Ondřej Večl

Ondra je ve Veracompu na pozici System Engineer. Když zrovna nepřemýšlí nad zapojením několika Fortizařízení v řadě, jezdí na své Jawě (zvané Kývačka), po celé republice a spí pod širákem.

Hosté

Jiří  Kolář

Jiří Kolář (Red Hat Czech s.r.o.)


Iveta  Babulenkova

Iveta Babulenkova (Red Hat Czech s.r.o.)


Robin Bay

Robin Bay (Trend Micro)


Zsolt Géczi

Zsolt Géczi (Fortinet, Inc.)


Sergey Goncharov

Sergey Goncharov (Red Hat Czech s.r.o.)


Martin Ignjatovic

Martin Ignjatovic (Fortinet, organizační složka)


Martin Ignjatovic

Martin Ignjatovic (Fortinet, Inc.)


Miroslav Knapovský

Miroslav Knapovský (Sirwisa a.s.)


Adrián Kocián

Adrián Kocián (Veracomp Slovakia s. r. o.)

Adrián prišiel do nášho tímu začiatkom tohto roka. Keďže má výnimočnú povahu rýchlo sme si ho obľúbili. V súčasnosti u nás pôsobí na pozícii Senior Presales consultant. Zaujíma sa najmä o technické stránky našich produktov ako Fortinet alebo LOGmanager. Je absolventom STU v Bratislave. V IT svete pôsobí už viac ako 6 rokov. Rád pije dobré pivo, jazdí na jeho motorke a navštevuje tematické party jeho kamarátov.


Peter Kočík

Peter Kočík (Fortinet, Inc.)


Hana Llanaj

Hana Llanaj (Veracomp Slovakia s. r. o.)


Karol Mareš

Karol Mareš (Veracomp Slovakia s. r. o.)

Karol má viac ako 15 ročné skúsenosti v IT, v oblastiach ako Telco, IT systémy, software development a AI. S jeho širokým prehľadom v oblasti IT zastrešuje obchodného zástupcu pre výrobcov ako LOGmanager a Huawei. Vo voľnom čase si rád prečíta dobrú knihu. Možete naňho natrafiť aj na Vajnorskom jazere, kde sa pravidelne v zime otužuje.


Zdeněk Pala

Zdeněk Pala (Extreme Networks)


Peter Urban

Peter Urban (Veracomp s.r.o.)

Peťo sa stal nadšencom open source technológii pred nedávnom, no v IT oblasti pôsobí už viac ako 6 rokov. IT vzdelanie čerpal na STU v Bratislave. U nás zastrešuje technickú stránku pre produkty Red Hat. Vo voľnom čase si rád zabehá, napríklad pravidelne na Telekom Night Run, kde sa pýši tričkom Veracomp. Má rád kvalitný rum, svoju manželku a športové aktivity.


Jan Václavík

Jan Václavík (Fortinet, Inc.)


Lukáš Zeman

Lukáš Zeman (Veracomp Slovakia s. r. o.)

Lukáš položil zakládný kameň Veracompu na Slovensku. Je historicky prvým zamestancom a keďže sa mu u nás páči stále je našim kolegom. Je brand managerom pre Fortinet. Keďže je multifunkčný vie zastúpiť aj ďaľšie produkty ako napríklad LOGmanager či Lifesize. Keď zrovna nepracuje hrá futbal za FK Vajnory ako obranca.


Michal Zlesák

Michal Zlesák (Extreme Networks)

Webináře jsou velmi jednoduché a šetří Váš čas

Většinou trvají od 25 do 60 minut a potřebujete k nim pouze počítač se stabilním připojením k síti. Doporučujeme využít sluchátka.

Veškeré údaje pro spuštění webináře dostanete mailem

Po přihlášení k webináři Vám dorazí potvrzovací email. V den konání webináře, cca 2 hodiny před jeho začátkem, obdržíte emailem link k připojení k webináři. Tento link doporučujeme spustit cca 5 - 10 minut před začátkem webináře.

Po kliknutí na link se Vám otevře registrační formulář, do kterého prosím vyplňte požadované údaje, po vyplnění se Vám spustí instalační konzole. Postupujte dle návodu na obrazovce.

Naši partneři o nás