VeraFin

O co jde?

IT je jeden z nejrychleji se vyvíjejících oborů a proto je finanční stránka věci velmi důležitá. Právě proto jsme spustili jsme nový produkt VeraFin, který slouží našim obchodním partnerům jako nástroj financování jejich projektů.

Naši partneři jsou díky tomuto produktu schopni efektivně řídit své peněžní toky a zvládnou řídit finančně náročné projekty bez vlastních prostředků.

Jednotlivé služby v rámci VeraFinu

 • VeraFin splátkový kalendář

  Svým partnerům nabízíme nastavení splátkového kalendáře dle jejich potřeb. Jedná se o rovnoměrně rozložené splátky v určitém časovém horizontu.

 • VeraFin dodavatelský úvěr

  Tento produkt umožňuje partnerům odložit splatnost faktur až o několik měsíců. Dodavatelský úvěr znamená dodání zařízení v předem stanoveném termínu a až poté dochází k úhradě vydané faktury.

 • Externí financování

  Díky dlouhodobému působení v IT oblasti se nám povedlo vybudovat pevné vztahy s finančními institucemi zabývajícími se financováním IT řešení. Na základě mnohaleté spolupráce jsme schopni poskytnout garanci za partnera a sjednat tak financování za výhodnějších podmínek, než jakých by dostáhl partner sám.

 • Pronájem IT zařízení

  Veškeré IT zařízení je možné pořídit formou pronájmu bez nutnosti dostatečného finančního kapitálu, kdy měsíční splátka zahrnuje splácení produktu včetně instalace, vyškolení, servisu a dodávky.

Naši partneři o nás