Profil společnosti

VAD je zkratka "Value Added Distributor", což si můžeme vyložit tak, že jenom neprodáváme, ale poskytujeme přidanou hodnotu na poli konzultací, školení a technického poradenství.

Zní to hrozně složitě, ale vlastně tomu tak není. Z povahy distribučního modelu, který ctíme, neprodáváme na koncový trh.

Pro zjednodušení jsme vyrobili tenhle obrázek, dokonce bychom se nebáli to nazvat infografikou.Co znamená být naším partnerem a co od náš naši partneři dostávají?

Máme tým kvalifikovaných a certifikovaných odborníků na námi distribuované technologie.

Realizujeme velké projekty z téměř všech sektorů.


Petr Janda, CEO Veracomp and Veracomp Slovakia

Chceme být distributor číslo jedna s přidanou hodnotou na českém i slovenském trhu. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, se kterými máme trvalé a přátelské vztahy, a udržitelný růst firmy, která bude inspirací pro všechny kolem nás.

– PETR JANDA
   CEO VERACOMP & VERACOMP SLOVAKIA

Ve Veracompu je každý rovnocennou, stejně důležitou a nezbytnou součástí naší „firemní rodiny“ – zaměstnanec i partner.

Učíme se být k sobě navzájem otevření, sdílet radostné, ale říkat si i nepříjemné věci. Naší nejvyšší hodnotou je vybudování velké firmy s kulturou a zvyklostmi firmy malé.

Proto podporujeme principy svobody a zodpovědnosti, promítáme dovnitř společnosti to, co aplikuje mateřská společnost na nás. Cílíme na to stát se nejvyhledávanějším zaměstnavatelem v distribuci, jedničkou na trhu a především firmou, kam chodíme všichni rádi.

Chceme být největší distributor s přidanou hodnotou - a přidanou hodnotou je excelence ve všech oblastech, kterými se takový distributor zabývá. Pokud vytvoříme bezpečné prostředí pro lidi uvnitř společnosti, zajistíme, že se v práci cítí dobře, a co víc – že je práce baví. A takoví zaměstnanci pak kvalitu nabízených služeb posunou na nejvyšší úroveň.

Z malé firmy jsme vybudovali dospělou profesionální společnost: V roce 2009 jsme začínali v pěti lidech a po deseti letech je nás přes 50. V začátcích jsme měli obrat 15 milionů a v roce 2019 míříme na miliardu. Po založení jsme zastupovali jeden produkt a nyní jich máme v portfoliu přes 20. Působíme ve dvou státech a dál rosteme - všichni společně.


Veracomp v číslech