Profil společnosti

VAD je zkratka "Value Added Distributor", což si můžeme vyložit tak, že jenom neprodáváme, ale poskytujeme přidanou hodnotu na poli konzultací, školení a technického poradenství.

Zní to hrozně složitě, ale vlastně tomu tak není. Z povahy distribučního modelu, který ctíme, neprodáváme na koncový trh.

Pro zjednodušení jsme vyrobili tenhle obrázek, dokonce bychom se nebáli to nazvat infografikou.Co znamená být naším partnerem a co od náš naši partneři dostávají?

Máme tým kvalifikovaných a certifikovaných odborníků na námi distribuované technologie.

Realizujeme velké projekty z téměř všech sektorů.


Petr Janda, CEO Veracomp and Veracomp Slovakia

Chceme být distributor číslo jedna s přidanou hodnotou na českém i slovenském trhu. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, se kterými máme trvalé a přátelské vztahy, a udržitelný růst firmy, která bude inspirací pro všechny kolem nás.

– PETR JANDA
   CEO VERACOMP & VERACOMP SLOVAKIA

Příběh naší firmy jsme začali psát v roce 2009.
V malé kanceláři s několika zaměstnanci,
dvěma produkty a trochou peněz na účtu.

Dnes je nás v týmu přes čtyřicet, působíme ve dvou státech, zastupujeme dvě desítky výrobců a letos dosáhneme obratu půl miliardy korun. Jsme součástí mezinárodní skupiny Veracomp Group, která působí v dalších čtrnácti evropských zemích.

Usilujeme o postupnou změnu distribučního trhu IT v České a Slovenské republice k lepšímu, ukazujeme nové cesty, cesty neotřelé, netradiční. Veracomp má silné základy, tvoří jej lidé, kteří zde pracují. Se spolupracovníky, výrobci a zákazníky udržujeme vztahy, které jsou pevné a postavené na vzájemném respektu.

Jednou z našich hodnot, na které si zakládáme, je předvídatelnost. Neobvyklé v době, kdy se všichni snaží své zákazníky překvapovat.

Vlastní zkušenosti nám však říkají, že v našem byznysu je předvídatelnost základním stavebním kamenem dobré spolupráce.

Naši partneři od nás oprávněně očekávají vysoký standard a kvalitu služeb a současně konstruktivní a vstřícnou komunikaci. A právě v těchto oblastech jsme stabilní jistotou.

Pravidelně rozšiřujeme naše produktové portfolio a nabízíme tak ta nejkomplexnější řešení. Je radostí pracovat na udržení a posílení tzv. excelence, tedy zlepšování se v každém kroku, který uděláme. To je naše vnitřní hodnota, náš motor.


Veracomp v číslech

 

 

Naši partneři o nás