Kalendář akcí

Fast Track workshop na téma FortiClient

Fast Track workshop na téma FortiClient

Parametry akce:

  • Minimální počet účastníků: 4
  • Maximální počet účastníků: 25
  • Uzávěrka přihlášek: 8. 1. 2020
  • Cena kurzu: bezplatné
Výrobce: Fortinet

Pozor: Na akci si přineste vlastní notebook!

Jaký problém řešíme? Koncové stanice se čím dál častěji stávají první obrannou linií, kterou útočníci zdolávají ve snaze narušit firemní bezpečnost. Nedávná studie prokázala, že až 30 % takových útoků začíná instalací malwaru na zranitelný počítač.

Co vám představíme? FortiClient! Řešení, které významně posiluje ochranu koncových zařízení. Daří se mu to především díky rychlé kontrole, proaktivním mechanismům obrany pro zvýšení bezpečnosti a zjednodušené správě. Jeho přednost spočívá zejména v rychlé detekci hrozeb a vyhodnocování vhodných obranných akcí.

Integrace do Security Fabric navíc umožní plnohodnotnou automatizaci, kterou ocení nejen administrátor.O bezpečnost se postará pokročilá antivirová a antimalwarová ochrana doplněná o monitorování podezřelého chování s filtrováním webového provozu a aplikačním firewallem.

Nativní integrace s FortiSandboxem zajistí detekci a ochranu před takzvanými zero-day útoky. V neposlední řadě pak zabudovaný VPN klient zjednoduší bezpečný přistup k firemním prostředkům. A díky podpoře dvou-faktorové autentifikace tak posunuje úroveň zabezpečení o laťku výš.

 

Proč přijít? Účastí na tomto Fast Tracku získáte obecný přehled o správě koncových zařízení s využitím FortiClient EMS v prostředí Windows a Linux a na vlastní ruce si vyzkoušíte integraci se Security Fabric. Lépe tak porozumíte tomu, jak můžete povýšit bezpečnost v projektech u vašich klientů.

  • Datum a čas 14. 1. 2020, 09:30 až 13:00
  • Místo Šaldova 5, Praha

Kudy k nám

Použij mojí GPS pozici z telefonu/PC

Nelze se přihlásit

Přijímání přihlášek na tuto akci bylo již ukončeno.

Ondřej Večl

Ondřej Večl

Veracomp s.r.o., Senior System Engineer | ondrej.vecl@veracomp.cz