Kalendář akcí

„Fast track workshop“ – Fortinet Security Fabric v praxi

„Fast track workshop“ – Fortinet Security Fabric v praxi

Parametry akce:

  • Minimální počet účastníků: nestanoven
  • Maximální počet účastníků: 20
  • Uzávěrka přihlášek: 7. 10. 2019
  • Cena kurzu: bezplatné
Výrobce: Fortinet

KAPACITA BYLA NAPLNĚNA - V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO WORKSHOP NÁM PROSÍM NAPIŠTE NA FORTINET@VERACOMP.CZ

 

Na tomto workshopu budete konfigurovat Security Fabric – ale nebojte se, nejde o čistou techničinu. Doporučujeme, abyste přišli ve dvojici technik a obchodník či produktový manager.

 

Fortinet Security Fabric – o co jde?

 

Dnešní moderní podoba infrastruktury vyžaduje nový přístup k zabezpečení: Takový, který jednoduše a inteligentně zajišťuje celou infrastrukturu. Přesně ten, který poskytuje úplnou viditelnost do všech životaschopných segmentů sítě, zařízení a koncových boxů za nimi. Bezpečnost totiž není jen o firewallu. Je potřeba se dívat na infrastrukturu „shora“ – tedy na více zařízení zapojených do jednoho funkčního celku. A přesně o tom Security Fabric je.

 

Pro bezpečný pohyb po takovém světě potřebujeme zařízení, které lze bez problémů integrovat s řešením třetích stran. Takové, které umožňuje uživatelům shromažďovat, sdílet a korelovat zpravodajství o hrozbách.

 

Fortinet Security Fabric představuje vůbec první architekturně-bezpečnostní přístup navržený tak, aby se dynamicky přizpůsobil dnešní neustále se vyvíjející IT infrastruktuře. Vícevrstvý přístup poskytuje širokou, integrovanou a automatickou ochranu před sofistikovanými hrozbami.

  • Datum a čas 23. 10. 2019, 09:00 až 12:00
  • Místo Šaldova 5, Praha 8

Kudy k nám

Použij mojí GPS pozici z telefonu/PC

Nelze se přihlásit

Přijímání přihlášek na tuto akci bylo již ukončeno.

Další akce

ICS