Kalendář akcí

Webinář Tenable: představení

Webinář Tenable: představení

Parametry akce:

  • Minimální počet účastníků: nestanoven
  • Maximální počet účastníků: nestanoven
  • Uzávěrka přihlášek: 7. 2. 2019
  • Cena kurzu: bezplatné
Výrobce: Tenable

Během tohoto webináře vám představíme řešení a nástroje společnosti Tenable, které slouží ke scanování a auditu zranitelností (vulnerability management/assessment).

Zjistíte, jak a proč řešit problematiku Cyber Exposure, s čímž vám může pomoci nástroj Nessus Professional (pro jednorázové použití), ale i další řešení Tenable.io a Tenable.sc.

Tato řešení jsou vhodná jak pro malé společnosti, tak pro komplexní automatizovanou infrastrukturu.

Společnost Tenable je předním dodavatelem řešení pro odhalování kybernetických zranitelností. Nástroje společnosti Tenable jsou nejnasazovanějšími v rámci této oblasti. Pro monitorování zranitelností a snižování digitálních rizik využívá produkty společnosti Tenable již přes 24000 organizací po celém světě. Na svůj produkt pro monitorování zranitelností Nessus® navázala společnost vytvořením Tenable.io®, první platformy na světě, která dokáže monitorovat a zabezpečit jakákoliv digitální aktiva na jakékoliv výpočetní platformě. Mezi zákazníky společnosti Tenable patří více než polovina podniků ze seznamu Fortune 500, přes 20 % podniků ze seznamu Global 2000, různé velké vládní instituce, banky a další.

Více informací najdete na stránkách tenable.com

Jak na webinář?

Po přihlášení k webináři Vám dorazí potvrzovací email. V den konání webináře, cca 2 hodiny před jeho začátkem, obdržíte emailem link k připojení k webináři. Tento link doporučujeme spustit cca 5 - 10 minut před začátkem webináře. Po kliknutí na link se Vám otevře registrační formulář, do kterého prosím vyplňte požadované údaje, po vyplnění se Vám spustí instalační konzole. Postupujte dle návodu na obrazovce.

  • Datum a čas 7. 2. 2019, 14:00
  • Místo Online webinář

Nelze se přihlásit

Přijímání přihlášek na tuto akci bylo již ukončeno.

Jan Ryneš

Jan Ryneš

Veracomp s.r.o., System Engineer | jan.rynes@veracomp.cz

Naši partneři o nás