Proofpoint

Proofpoint logo

Proofpoint

Proofpoint je předním poskytovatelem next-generation bezpečnostních řešení, která chrání způsob, jakým dnes lidé pracují: Chrání organizace před pokročilými hrozbami a útoky, které cílí na emaily, mobilní aplikace a sociální média. Proofpoint poskytuje jedno z nejefektivnějších bezpečnostních řešení včetně dodržení shody s legislativou v rámci boje proti kybernetickým útokům ve všech vektorech. Již řadu let je výrobce veden jako lídr v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro oblast Secure Email Gateway a Enterprise Information Archiving.

PROOFPOINT VÁM POMŮŽE, ŘEŠÍTE-LI TYTO PROBLÉMY

red hat

VAŠI ZAMĚSTNANCI NEJSOU DOSTATEČNÉ VZDĚLANÍ V KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

PRACUJETE S velkým MNOŽSTVÍM E-MAILŮ A VAŠI ZAMĚSTNANCI NEDOKÁŽOU IDENTIFIKOVAT NAKAŽENÝ OBSAH

red hat

CHCETE CHRÁNIT VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ E-MAILOVOU KOMUNIKACI MEZI UŽIVATELI

MÁTE ZAJIŠTĚNOU SVOU IT INFRASTRUKTURU OVĚŘENÝMI BEZPEČNOSTNÍMI TECHNOLOGIEMI, ALE NEZAMĚŘUJETE SE NA JEDNOTLIVÉ UŽIVATELE

PROOFPOINT NABÍZÍ TATO ŘEŠENÍ

Email protection

Chrání vnější i vnitřní e-mailovou komunikaci před malwarem, phishingovými útoky, podezřelými URL linky, spamy, hromadnými e-maily nebo kompromitovanými útoky na e-mailovou schránku společnosti (BEC) nebo exfiltrací citlivých dát.

Cloud App Security Broker (CASB)

Pomáhá zabezpečovat aplikace, jako jsou Microsoft Office 365, Google G Suite, Dropbox a další. Poskytuje viditelnost a kontrolu nad vašimi cloudovými aplikacemi a sdílenými daty na externích úložištích.

Information Protection Product Suite

Ochrání data v e-mailech, SaaS aplikacích, on-premise sdílených souborech a SharePoint.

Email Data Loss Prevention (DLP) řešení

Automaticky kontroluje e-mailovou komunikaci, zda nedošlo k úniku dat, a šifruje ji. Výrazně tak snižuje riziko odesílání citlivých dat nebo bezhotovostních převodů podvodníkům.

ObserveIT Insider Threat Management (ITM)

Umožňuje bezpečnostným tímom odhaliť ohrozenia, zefektívniť ich vyšetrovanie a chrániť spoločnosť pred stratou údajov.

Digital Risk Protection

Chraňte svou společnost a zákazníky před hrozbami na sociálních sítích nebo falešnými URL linky.

Archiving and Compliance

Pro zajištění souladu s legislativou (jakož i GDPR nebo zákonem o kybernetické bezpečnosti) uchovává a dohlíží na údaje na všech komunikačních platformách.

Advanced Threat Protection

Threat Response Auto-Pull (TRAP) – umožňuje analýzu škodlivých nebo nevyžádaných e-mailů a jejich přesun do karantény. Dodatečně ověřuje, zda stejný soubor není v dalších e-mailových schránkách, a automaticky je přesměrovává do karantény.

Targeted Attack Protection (TAP) – jde o sandbox. Je postavený na nové generaci analýzy zabezpečení e-mailů a cloudových platforem (next-generation e-mail security and cloud platforms). Jednoduše získáte přehled o všech e-mailových komunikacích a souborech SaaS nebo dalekosáhlý přehled o hrozbách. TAP je obzvlášť efektivní při identifikaci těžko odhalitelných síťových hrozeb. Vidíte vše od bankovních trojských koní a ransomware až po útoky zaměřené na vaši společnost a výslednou a možnou krádež identity oběti (resetování hesel, zablokování účtů, stahování soukromých údajů, získávání přístupu k jiným počítačům v síti nebo vymazání údajů a záloh).

TAP dokáže:

  • Zablokovat karanténní e-maily se škodlivou přílohou nebo podvržené i podezřelé URL adresy. E-maily uchovává mimo doručenou poštu, čímž znemožní uživatelům podezřelý e-mail otevřít.

  • Odešle přílohy a adresy URL do skenovací služby postavené na základě cloudu s cílem odhalit a detekovat škodlivý obsah.

  • Transparentně přepíše všechny vložené adresy URL, aby ochránil uživatele na kterémkoli zařízení nebo síti. Sleduje a blokuje kliknutí na škodlivé webové stránky bez vlivu na uživatelskou zkušenost nebo jiné technologie pro filtrování adres URL, které používáte.

  • Detekuje malware všech typů a škodlivé soubory v SaaS, chrání účty před útoky hrubou silou (brute-force attacks) i jinými.

Proofpoint Security Awareness Traning

Přizpůsobená vzdělávací platforma kybernetické bezpečnosti založená na simulovaných útocích. Toto řešení je založené na SaaS a metodice kontinuálního vzdělávaní (původně Wombat Security Technologies – akvizice v březnu 2018). Pomocí vzdělávaní zákazníci snížili úspěšně útoky typu phishing a nakažení malwarem až o 90 %.

ThreatSim® Phishing Simulations

Podporuje ve více než 35 jazycích včetně slovenštiny. Škála šablon se zaměřuje na tři klíčové testovací faktory:

  • vložené odkazy,
  • žádosti o osobní údaje,
  • přílohy v e-mailech jako pdf, doc, docx, xlsx a html

Vytváří simulované útoky, čímž edukuje zaměstnance, jako reagovat na nejčastější hrozby. Správci mohou obsah přizpůsobit v libovolné šabloně nebo si vytvořit svou vlastní.

Traning CyberStrength® Knowledge Assessments

Komplexní portfolio více než 260 otázek týkajících se kybernetické bezpečnosti vám umožňuje edukovat své zaměstnance o různých kyberútocích.

Najdete v ní mnoho druhů phishingu – včetně bezpečných interakcí s e-mailovými adresami, adresami URL a webovými stránkami – nebo správného používání mobilních zařízení nebo aplikací, porozumění podvodům v oblasti sociálního inženýrství a předcházení jim.

PROOFPOINT VÁS NADCHNE, PROTOŽE

Se zaměřuje na ochranu uživatelů.

Snižuje režijní náklady na správu pomocí přizpůsobených šablon v českém jazyce.

Chrání i před útoky, které nezahrnují škodlivý software – například skrze podvodný e-mail.

Kontinuálně vzdělává zaměstnance v kybernetické bezpečnosti pomocí simulovaných útoků v českém jazyce.

PŘESVĚDČTE SE, JAK PROOFPOINT POMÁHÁ ZÁKAZNÍKŮM

red hat

CASE STUDY

KELSEY-SEYBOLD’S PATIENT-CENTERED HEALTHCARE SE SPOLÉHÁ NA KYBERNETICKOU BEZPEČNOST ZAMĚŘENOU NA UŽIVATELE OD PROOFPOINT

Zjistit více

CASE STUDY

VELKÁ FINANČNÍ INSTITUCE SNIŽUJE KYBERNETICKÉ HROZBY, ZEFEKTIVŇUJE REAKCI NA INCIDENTY A CHRÁNÍ PŘED POKROČILÝMI HROZBAMI

Zjistit více
Veracomp dátové centrá

CASE STUDY

PROOFPOINT POUŽÍVÁ PŘÍSTUP KE KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI ZAMĚŘENÝ NA UŽIVATELE NA VŠECH KANÁLECH, NA KTERÉ SE SPOLÉHAJÍ – E-MAIL, CLOUD, WEB, SOCIÁLNÍ MÉDIA A DALŠÍ.

Zjistit více

Zjistěte, proč vzdělávat své zaměstnance v kybernetické bezpečnosti. Podívejte se na webinář o Proofpoint Security Awareness Training s Tomášem Bartou, Head of Sales and Business Development z Veracompu.

Aké eventy vás s Proofpoint čakajú?

Přeskočit měsíce

září, 2021

29zář9:0014:00Fortigate Base školení ONLINE9:00 - 14:00

29zář9:3015:30Flowmon obchodní školení9:30 - 15:30

30zář9:0017:00Operátorské školení LOGmanager9:00 - 17:00

30zář18:0019:30Pivo o šesté online s Extreme Networks vol. 518:00 - 19:30

CO MÁ PROOFPOINT NOVÉHO?

KOMU SE MŮŽETE OZVAT?

Tomáš Barta

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development
Alois Andrýsek

Alois Andrýsek

Security Systems Engineer
X